Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

ja sa potesim kazdemu centimetriku, i ked nieco mi hovori ze nic nebude. Mozno vela jem teraz v sobotu ideme na vinobranie, tam sa nadlabnem. Ale tak ked to porovnam predtym ako som jedla teraz tak je to dost rozdiel

Maoam

Carey, no ja sa potesim, ked sa daco vyparilo z toho, co som nabrala za tie vyzieracie dva tyzdne, ale tie miery z augusta veru nebudu este, stve ma to ale tak co uz :-///////

carey

Maoam ale jasne v pohode. Inak nic necakam, lebo nejak mam pocit ze som stale plna a mam velke brucho. Mala by som asi cvicit viac, ale tak neda sa mi kazdy den

Maoam

Carey, presunula by si to kvoli mne na 25.09? lebo 26.09. tu uz nebudem a to si teda nebudem ani moct pozriet tvoje vysledky :-/

dakujem :D

carey

Cafte, tak ja som sa o pol 9 spontanne rozhodla ze idem behat po lekaroch, takze gynda prva preventivka az v oktobri, novembri..potom obvodna, v pondelok idem na tu krv konecne, to zasa bude des, vypijem aspon liter kym tam pojdem...a k tej kadernicke idem tiez az v pondelok, dnes nestiham, a nakoniec idem k inej, nasla som cenu 36euri za farbu, strihanie, umytie a vysusenie (no vsetko) takze som rada celkom prijatelna suma.
Idem sa naobedovat a ficim zasa prec. Vecer kamoska no dnes beham :D

Inak Mrska ty sa velmi dobre stravujes a este ked ta bavi sport, tak to je super... len ist cvicit tak 3x do tyzdna na hodinku a uvidis pojde to :).
Maoam ja sa vazim a meriam 26.9. takze sa pridam k tebe

Maoam

Mrska, mne to s prsiami vyhovuje, lebo predtym som mala 75C a to bolo na moj utly chrbat prilis moc, ako jasne, ze to vyzeralo velmi 'vabne', ale tazko sa mi to nosilo, postupne som presla na 75B, teraz som na 70B a blizim sa k A, co mi b ude osobne velmi vyhovovat, pristane mi to ovela viac.
A co sa tvare tyka, tak ja som mala puckatejsie licka, takze to mi tiez nevadi, teraz je to super :DD. Ale ked ma niekto od prirody chudu tvar a schudne > 10kg, ta to moze dost blbo vyzerat, prepadnuta tvar a pod. No to mne nastastie nehrozi.
Ja ked priberam, tak do tvare, prs a brucha :D. Nohy a zadok az potom nasleduju :D.

Mrska Silvuska

...jaaaaj...prsia...to je kapitola sama o sebe pri chudnuti...preco tvar a prsia idu prve?? nemalo by ist prve to, kde je toho najviac?))) no ked som mala 52kg, kosik Ackovy, cize nic moc, ze ano)) potom Bckovy, ked som kojila, no to bolo ine kaffffeeee:-D
asi preto stale hovorim,ze sa mi pacia velke cici)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk