Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Juchu - tak aspon mas inspiraciu, inac to vyzera ako brutal zabijak, no som zvedava, ked to objavis. Da sa to stiahnut myslim ze aj na ulozto , ale mozno si to uz objavila aj niekde inde.

inak zelam vsetkym dobre RANKO a pekny DNIK.

:DDD

Juchu

O insanity som este nepocula... Tak som si to vy-youtubovala a nevyzera to az tak zle :) P90X sa mi velmi paci, lenze uz ma to nebavi, lebo uz to poznam skoro naspamat.. Mozno skusim niekde pohladat to insanity :) Dakujem za inspiraciu :)
S tou hlavou, aj mna boli.. Ale uz hadam od minuleho piatku, raz menej raz viac... Ale predpokladam, ze to je z toho pocasia.. Uz si ani tabletku nechcem davat, lebo uz som nimi taka nadopovana (1x denne tabletka na kolena, 2x denne na menstruaciu a este tabletka na bolest hlavy - a pritom ja som odporca tabletiek).
Pocasicko u nas bolo dnes prijemne.. Ani zima ani teplo :) Ale v kratkom tricku sa dalo vydrzat :) Nesledujem pocasie, tak neviem ako bude zajtra.. Ale dufam, ze ta vasa Blavacka zima sa k nam nedostane :D
Maoam - dakujem :) Aj ja som taka stastna :))) Presla ma aj moja "depka" :)
Idem sa vyvalit do postele :) Dobru nocku prajem :)

Maoam

Danielka, ja zboznujem tie veci zo Sportsdirect, tie bundy, teplaky, to je vsetko stokrat kvalitnejsie, ako tie TENKE sroty odtialto, nech je to akakolvek znacka. v UK robia hrubsie veci, co mne lepsie vyhovuje a su ovela, ovela lacnejsi. Ja sportove veci budem kupovat uz len tam!

Sliedim na dalsie zlavy, ale teraz nemaju nic take, co by sa mi hodilo :DD a treba vynosit tie, ktore som nakupila na jar ;D.

Carey, no ja by som na trojuholnik teda nesla, to co je? To je ako 1 kopcek zmrzliny. Ked uz, tak cela pizza, no ale to som ja :D.

Baby, ja som dnes mala hrstkovu polievku (poznate to?, fazula, zelenina, zemiaky, sosovica., taka husta) mnaaaaaaaaaaam

xdanielax

carey - mozno tri ? :P

inac vidis Maoam, ved ja musim rozmyslat co si zajtra obleciem! :))) tiez nieco s kapucou, lebo neznasam dazdnik ked fuka :D

Maoam

caute modelky :D,

tu sa uz paradne ochladilo, 14 stupnov, tak uz som vytiahla 'quilted hoodie'(Sportsdirect) zo skrine :DDD a taaak je v tom prijemne mäkkucko

Pizza: haa, ja som si tiez hned predstavila 36cm pizzu v priemere :D

ja ked idem na pizzu, tak pre mna to znamena ze idem na to velke koleso :DD

trojuholnik to je nic, to len chute narobi! :D

Juchu, tesim sa, ze si zdrava a ze vsetko dopadlo dobre u gyndosa :P.

xdanielax

Juchu - no neviem ci najlepsia posilka, ale som spokojna zatial, to je dobre :)

Takze cvicis doma, okej, tamtie cviky to su celkom zabijacke, ale teraz je to dost popularne, by som povedala aj viac, nez klasicke posilovanie, robit taky "funkcny trening" .
Tam u nas v posilke je stale pustena telka a tam davaju to "Insanity" a obcas takych obr kulturistov jak sa tam nadrapuju s cinkami a su nechutni :))) ale to insanity - hoci to je stale dokola to iste ma inspiruje, lebo tie cviky sa daju cvicit aj ked som vonku a tak, co je fajn :-) (len ma pri tom nesmie nikto vidiet :DD )

inak ma zacla nechutne bolet hlava! :/ celkovo taky divny vecer, pripisujem to pocasiu.. Juchu, u vas je ako? tu by malo byt zajtra 12, ako prave pozeram!

carey - okej, okej, ked niekto povie ze idem na pizzu, ja si predstavim, ze zje celu pizzu .))
raz za pol roka si dat pizzu a mimo to mat "cistu" stravu je isto uplne v poriadku. Dokonca je fajn aj jeden den v tyzdni mat taky "volnejsi", cize ok, berem.

carey

A inak myslela som to tak ze ist na pizzu ako jeden ten trojuholnicek, nie celu :D

No pekna buravica, snad zajtra bude uz dobre

carey

Sak ja sa stravujem zdravo na par prehreskov, ako raz za pol roka si dat pizzu podla mna nie je nic. A ked ma clovek chut tak je lepsie si dat ako potom pozrat vsetko mozne

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk