Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

danielka - :)takze najlepsie fitko si mala pod nosom :)sranda ze clovek musi furt spekulovat a nakoniec zisti, ze to najlepsie je blizko :))
Ja som vo fitku este nikdy nebola (ak sa nerata nase dedinske, kde je zopar ciniek a par nefunknych strojov).. Kebyze byvam priamo v meste tak by som chodila (aj sama, lebo mojim kamoskam sa ist nechce), ale to by som musela daleko dochadzat, tak radsej cvicim doma :) A svalovku na rebrach a bruchu mam z P90X, kde som cvicila 15 min zostavu brusakov, sklapaciek atd... :)

Carey - ja si myslim, ze jedna pizza ta nezabije. Aj ked ja odvtedy ako chudnem zvladnum zjest na posedenie len jednu stvrtinu aj to som plna na cely den..

carey

Cafte, tak ja som sa pred chvilou dovalila domov, dnes mi program vobec nevysiel. Volala babka tak som isla k nej na nakup, samozrejme sme kecali a tak aleee som objednana ku kadenicke zajtra :D trosku sa bojim, lebo som u nej este nebola, snad nebude vybuch na hlave.
Prave som dojedla 2mensie chlebiky so sardinkovou natierkou, taku som mala chut, mnam s redkovkami.
A vecer ma caka spenatova polievocka. Zajtra ma caka kamoska, ale neviem, uvidime podla pocasia, ked tak dakde si sadneme na pizzu (mam na nu chut uz 2 tyzdne :D)

xdanielax

Juchu - nie, nie do noveho :))) Chodim do takeho, co mam pri dome. Mam tu dve, chodievala som donho z casu na cas, ked isiel cvicit kamarat, alebo tak.. inac som chodila do toho "stareho, mojho" a teraz som asi potrebovala zmenu + tam je aj klima, takze chodim tam, a je to fajn. Snazim sa ist v case, ked nie je preplnene, co mi vyhovuje, lebo mi nikto neberie MOJE cinky a ine veci :-))))))
Juchu a ty si bola cvicit normalne vo fitku? Ked ta bolia rebra? :P

Juchu

:D :D teplaky sa dobre nakupuju :) Ja idem zajtra opat zhanat nejake nohavice :-/

Danielka - kam chodis do fitka? Do toho noveho, nedaleko tvojho bydliska?

xdanielax

Juchu - tak taku podprdu som teda este neobjavila :))))) A pritom nemam nejake extra male prsia, alebo co.
Priatel ti dobre povdal..vidis, to my zeny tak vymyslame vselico.. Inak aj mna caka nakup nohavic, vobec sa netesim, snad to neskonci len pri teplakoch zas :DDD

xdanielax

Maoam - fu, tak to bola noc...a do toho este praca, ako je u teba zvykom, coo? :-) No mas moj obdiv kazdodenny.
Vsak, kazdy mame nieco...
No, co sa tyka psa, mala lopticku, takze poctivo obtazovala mojho spolocnika s tym, nech jej ju hadze :D cize myslim, ze ok. A pravdu mas, lepsie byt pri zemi, nez odpadnut hned na zaciatku a potom to vieme jak dopadne.

Ja uz som stihla byt aj vo fitku dnes. Isla som tam cela mrtva, uplne otapena, ale potom pocit ovela lepsi. Unavena to ano, ale lepsie o dost. A bola tam taka baba...... fuuu, vobec nebola chuda, prave bola taka pevna a mala take kratke teplaky, co vcera Mrska spominala :) a mala tak krasne nohy, ze ked ja take budem mat, tak budem stastna. Vobec neboli chude, prave naopak boli vacsie, ale ani nemala vyrysovane svaly jak fitnessky to vobec, prave aj trochu tuku na nich mala, ale ked robila vypady sa tam crtali svaliky. No mam v hlave obraz, ze tak chcem vyzerat, a to je dobre. Treba mat ciel :)

Ja som dnes cvicila chrbat - ramena - prsia a konstatujem, ze sila sa pomaly, ale isto vracia!! Dokonca som dnes pouzila pri tlakoch aj 10kg jednorucky ale len pri jednej serii a len 5 opakovani, a aj tak som sa tesila jak mala!! Ze este je to len druhy tyzden vlastne :)) Pre ilustraciu, 10kg jednorucky na tlaky na ramena som pred letnou prestavkou davala s prehladom bez problemiku.

Carey - kedy ti zacina skola vlastne?? Az o dva tyzdne, ci uz teraz?

Mimochodom, ani mne teraz moc nechuti maso. Ako dam si, ale nie ze by som nanho mala vyslovenu chut ako niekedy. Naopak, vcera som si kupila 6ks velkych (400G) bielych jogurtov :) krasne su v tej chladnicke :D

Juchu

A este som zabudla :) Kupila som si aj podprsenku (nenavidim kupovanie podprsenky), som sa z nej vytesila, lebo konecne mi riadne stlaca prsia, ze mi vykuzlila ciarocku... A priatel ma dorazil, ked mi povedal, ze jemu sa pacia prsia ked trcia tak dobokov :P
Takze sa asi vratim k tej mojej starej...

Vidim, ze ste vsetky zacali poctivo chudnut.. Pridavam sa k vam :) Inac predvcerom som po mesiaci konecne cvicila!!! Teraz mam na rebrach svalovku, ja neviem co som za exota...

Juchu

Ahojte zienky :) Konecne som vas docitala, riadne to tu zije :D
Maoamka - moja :( Som rada, ze ti injekcia dobre dopadla. Moj kamarat raz bol tiez na podobnej - ku mieche ale ten este 2 dni potom lezal v nemocnici... On mal nieco s platnickami ci co...
Vcerajsi nakup motivacnych nohavic dopadol uboho.. Nohavice som nekupila, ale zato som kupila celkom pekne vytahane, take volne tricko :D To asi nebude motivacne, ale pozitivne posobiace ak priberiem 20kg a stale sa do nho zmestim :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk