Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

co mozem k sebe povedat, posledne tyzdne mi absolutne nechuti nic mäsove, vobec...krmim sa ako vegetarian momentalne, tiez to nechapem, ale tak asi je to tak dobre

kysla kapusta mi robi velmi dobre na creva, takze ju dodavam teraz hojne kazdy den

Maoam

Winki,ja sa riadim mojim telom, ziadny den nie je identicky s tymi ostatnymi, raz mas viac zataze, raz menej, raz viac pohybu, inokedy menej, raz viac pracujes hlavou (ktora spaluje vtedy vela glukozy), inokedy menej, zavisi aj od dna cyklu, od toho ako funguje travenie.
Ja mam dni, kedy mi staci 3x, mam dni, kedy jem 7x, ja jem podla toho, ako mam hlad, ako mam chut, proste telo mi povie a ja mu dam, co chce.
Teraz mam napr. totalne polievkovu fazu, potrebujem polievku kazdy bozi den.
Isty cas som vobec nemala chut na surovu zeleninu. Teraz jem aj vela kyslej kapusty (surovej). Isty cas som vobec nemala chut na nic mliecne, ziadne ml. bielkoviny. Teraz sa zasa chut na to vratila. Je to fakt velmi rozne a telo predsa stale potrebuje nieco ine, ono si vzdy povie..aspon u mna to velmi dobre funguje.

winki

Inak k tým polievkam včera som našla zvyšnú brokolicu tak som hladala recept na polievku.....bolo to také čudo modo, lebo tam bola cibula, paprika, paradajka, mrkva, brokolica, ale v konečnom dosledku tú polievku na večeru jedol aj tatino...takže sa vydarila.

winki

Ahojte baby, mám takú otázočku, koľkokrát denne jedávate? Lebo mne tých 6 jedál denne vobec nepasuje. Dám ranajky, obed, veceru, sem tam jablcko medzitým, ale inak viacej proste nezvládam. A ani neni času.

carey

Cafte, ja som sa zobudila taka nijaka, bez nalady, nechce sa mi ani cvicit ani nikam ist.
Inak ta vlaknina zabrala, dnes som bola uz 2x na wc, aj slivky som si rano dala a vypila uz skoro litel vody.
Dnes to vidim zasa na horuci den, idem sa dat dokopy a hop do fitka a na nakup

Maoam

caute babule,
ja vstavam na 5:30-6 ako kedy, ale Mrska nas tromfla teda vsetky :D.

Danielka: no nevadi, ze si z neho neodpadla, to je vlastne podla mna ovela lepsie takto. Niekedy sa z kamosa, z kt. si neodpadla, moze casom vyvinut uplne super 'priatel' a se vsim vsudy ;-). Ked odpadavame, to su väcsinou aj tak hormony a hlavne to by ti zatienilo tvoj dobre fungujuci a skepticky mozog a to by bolo na skodu. Sa tu smejem, ze ticho zachranoval PES :DDD.
A havo ako? bol mu ten muz sympaticky? Zvieratka vedia dobre vycitit :D.

No ja som sa ani v posteli obratit nemohla, to je hrozny pocit, ja to nikdy nechcem zazit toto, nevladnost. Kazdy miniaturny pohyb tak bolel v chrbte, akoby ma lamali, potom som si potrebovala nadvihnut vankus a som skoro umrela od bolesti dole v krizoch...kks, mi ani nenapadlo ktore partie sa pri akom pohybe zapajaju, ale to clovek citi, ked je tam indisponovany.
no a v noci 5x na wc a ledva som vstala aledva dosadla a potom vstat...konec.
Noc za vsetky drobne. Rano mi bola zima, ma drkotalo. Nechapem.

Tak chlipem horucu kavu, snad ma napruzi :DD.

Baby, co chudnete, jedzte polievky, jedzte ich co najcastejsie.
Mne sa konecne pustil daky cm co som nabrala..odkedy ich jem denne.
No chvalabohu, ale stale mam este viac, ako pri poslednom merani :-////////. Ale riadim sa podla Juchu, tak snad sa to vrati do povodneho stavu a potom budem moct ist dalej dole ako bol plan :DD.
Do VIANOC... :DD :P

xdanielax

Mrska - zem sa nezatriasla, ani kolena :)) i ked zo zaciatku som si hovorila "bud ticho preboha!!! " sa mi zdalo ze trepem barco len aby nebolo ticho a potom bolo chvilu ticho a bolo to ovela lepsie :DD Kazdopadne pes vzdy zachrani situaciu, takze ziadny trapas. Ale amor uz spal :DD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk