Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

diéty minimum, to nie je na mna. skor take zablesky zdrava strava+sport. a ked som sa dostala vzdy na vahu, pri akej som sa citila dobre, som sa na to vykaslala a jasne, ze to islo spat. joooj, moj ciel..teraz sa v duchu smejem, stale hovorim, ze chcem spat mojich 55 kil, lebo som sa citila velmi velmi dobre, ale potesim sa aj 60tke. moj problem je zadok a stehna, hore chuda, kozy dvojky, brucho treba spevnit, inak ok, a lytka ako laň:-))) ale ta riťa a stehienka, och och...
a ano, hašlerky sa vyrabaju))) to je moja mania, cuckacie cukriky ako hašlerky, bonpari, a tak podobne)) a kofola...ale tej sa dobrovolne vzdavam, tu len vynimocne, ked potrebujem v robote zabrat (nepijem kavu)...ja keby som jedla ako moj syn, sa gulam...a on nic...))))skor vyzera, ako keby sme mu ani nedavali jest...nikto mi neveri, kolko on zozerie, v skole kazdy den na obed dupla...doprajem mu vsetko, co do neho vojde (nie nie, vsetko nie!))))), ale je to nespravodlive:-DD

Maoam

Juchu: :DDD ja som v poslednej dobe prisla na chut cokolade s likerovou plnkou, cize prijimam alkohol v takejto podobe, mne stale dakto podstrkuje taketo veci a potom nedaj si

xxy

juchu - ta marcipanova bonboniera z lidlu - ona je taka velka, ze? tam je tak vela cukrikov? lebo ak myslis tu, ta mi skutocne nechuti, hoci marcipan milujem. alebo myslis inu?

Juchu

Zdravim Maoamka :)
Jaj, som sa zabudla predstavit. Takze som Juchu ;) Mam zachvilu 24 rokov, rovnako ako Carey tento rok koncim na VŠ.
Mam 168cm, chudnem od juna 2011 zo 72 kg, pred par dnami som mala 58,7 kg (teraz mi ta vaha kadejako skace lebo mam kramy a zrave dni :), dnes som mala 59,6 )
Oblubene sladkosti? Vsetkyyyyy :D Hlavne cokolada :) Nemozem spat v jednej miestnosti s cokoladou, lebo bud nezaspim, alebo ju zozeriem v spanku o 1 rano so zatvorenymi ocami... Aj teraz, popri chudnuti si obcas doprajem - snazim sa to obmedzit, ze jedna 100g cokolada v piatok (teda raz za tyzden). Jasne :D Jedina sladkost co nemam rada - je marcipanova bonboniera z liddlu :D Maoam, ak ju dostanem tak ti ju poslem ;D

Maoam

Mrska :DDD, tak to mas tazke, ked vyvaras seniorovi a juniorovi Pazravym aaa, to uplne chapem, ze je tazke sa ukocirovat.

Mna zravka chyta, ked som v napäti a strese, alebo ked som emocne vykolajena. To je konec vtedy.
Inak sa celkom drzim, co sa jedenia tyka, nefajcim, nepijem alkohol, ale stresove situacie niekedy nezvladam.

Mrska Silvuska

maoam - rehot nad tym marcipanom...) ja sa cely den drzim, doslova, papkam zdravo (si myslim), menej ale casto...ale vecer...no nedaj si, ked zohrievas malemu a velkemu pazravemu a cela kuchyna voni...a pocuvas len ako dobre varis...a potom ochkame vsetci traja, ako sme sa zas a opat nacpali...a dieta si po hodine pyta opat jest...to uz radsej idem mimo kuchyne)))

Maoam

blee, haslerky :DD to este vyrabaju? :DD

Mrska a aky mas teraz vlastne ciel? Robila si v minulosti nejake diety, ked ti to tak skakalo? lebo znie to ako jojo-efekty, zakazdym.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk