Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

maoam - ved ty musis byt taka mala drobunka..podla toho, ake mas miery..tisko zavidim!) ale v dobrom:-) v takom tele sa clovek hned lepsie citi...

Maoam

MrskaSilvuska: skoda, ze som nepostrehla tu story o tvojom pazravom synovi, ale muselo to byt vtipne :DD

Xxy: ak si pocas tyzdnoveho intenzivneho sportu nabrala 2kg, je to svalova hmota + voda, ale ak spravne citam, tak ty mas skor podvahu, nie?

Maoam

Caute, vitam nove clenky klubu Tvrdy trening.
Dovolte, aby som sa predstavila aj ja: Maoam, pohlavie zenske, vek 32, vyska 165cm, aktualna hmotnost 55kg, postava typ jablko, cize vsetok tuk a voda idu do brucha, prsia mam svoje, 75B, povaha kludna, az na obcasne zachvaty, ako napr. vcera.
Povodna vaha, z ktorej som zacala chudnut pred rokom a pol bola 64kg.
Momentalne ma serie, ze som kvoli 10dnovemu zraniu nabrala z 53,5 na 55 :-//. Ale sama si za to mozem.

Mrska Silvuska

Juchu - hej, dobre si pamatas ohladne syna))) sikovny a zaroven nenazrany:-) /pardon za vyraz, ale doslovne, este ze ma taky metabolizmus/....
tak dam dnesne jedlo aj ja: na ranajky chlieb s maslom, paprikou, rajcinou, desiatu som nestihla)), obed trochen zeleninovej polievky a kupovane hotove jedlo - maso a ryza, fuj fuj, ja viem))) ale "papame" doma gulas od nedele, a uz stacilo...olovrant bude jogurt, potom lekar, a vecera bude nezdrava, lekvarova satocka...potom sa stazujem, ze?)

xxy

Aj ja chcem medzi vas, aj jaaa :D
Juchu - mala som po ms, takze vela vody vo mne nebolo dlho som mala vahu 55kg, no a po tom to skocilo na 57, sama som bola prekvapena, tolko som uz davno nevazila, i ked je pravda, ze sa nevazim kazdy bozi den. no dobru stravu, hm, boli sladkosti, ale tie jem vzdy a nikdy sa ich nevzdam :D co uz :/ to je moj udel. jo a meriam 175.

Juchu

carey - tvoj obedik vyzera super :) Ja som si dnes nemala z domu co zobrat na jedlo, tak som sa zastavila v pekarni - moja dnesna strava hroznaaa - ranajky - pagac, desiata - polka nugatovej tasticky, obed - pagac, olovrant - polka nugatovej tasticky... :( Hej, otrasne jedlo.. Dnes som sa vsak na to uplne vykaslala, na mysli som mala ine veci :) Vecera uz bude dobrucka, zdravucka, teplucka :) Este ale neviem co :D

xxy - ak si mala dobru stravu, tak potom nechapem preco ti vaha ukazuje vyssie cislo.. Ja sa do toho az tak nevyznam (skor xdanielax), ale za tyzden si asi nemohla nabrat 2kg svalov (myslim si).. Mozno si den pred vazim vela spapala, vazila si sa plna vody :D alebo ti na vahe pridala prichadzajuca menstruacia... skus sa kontrolne odvazit za par dni :)

Silvuska vitam ta :) Ty mas toho sikovneho syna, nie? :D co vas prekvapil ranajkami? :D ak si dobre spominam :D

carey

No v skratke o mne, mam 24r, 173cm/64,6 momentalne, ale pred 2-3tyzdnami to bolo 66kg. Moja motivacia ja ani neviem aka je, asi skor ide o to, ze ja som nebola nikdy chuda a cely zivot si musim davat pozor na to co zjem. Obmedzila som sladke, zacala som cvicit3-4x do tyzdna a pomaly to ide. Ja som minulu zimu mala 59kg a bolo to trosku o inom cela moja postava - ale to som mala depky a jedno s druhym. POtom na dovolenke toto leto som pribrala 3kg, takze tie 3 chcem dat dolu, ale skor ide o miery u mna.
Citim sa lepsie ked cvicim, lenze ja este studujem tak ten cas tam je, ale uvidim cez skolu, kedze mam koncit tento rok, to budu zasa stresy u mna.
Inak sme tu same super baby :)