Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

tak sa tesim)
po pravde - nechce sa mi citat uplne vsetky komenty od zaciatku, date mi nejake zakladne infosky o vas, co si tu pisete pravidelne?
zaujala ma tato tema minimalne preto, ze za poslednych 10 rokov mi vaha poskakala hore dole o 10 az 30 kg...momentalne sa citim ako slon)
zaklad info o mne: vek 35, 166/68 (tie cisla hovoria same za seba:-))).
10rokov dozadu som vazila cca 52 kg, cez tehotenstvo plus 18)) tyzden po porode 58 kg...dva roky po porode uctyhodnych 80!...potom minus 10, plus 5, a dokolecka dokola))) tuto zimu som dala dole za 3 mesiace 12 kg, ale to som cvicila 3x v tyzdni, plus stresy zo straty zamestnania, a po dlheeeej dobe som mala 66 kg. a tesila som sa ako mala)))...od marca opat robim, a samozrejme som nabrala spat, takze 70tka svieti na vahe o stosest...no fuj...strava pravidelna, sladke minimum, cvicenie zanedbavam...dajte motivaciu)))

xxy

hej baby, tiez sa trochu popytam, kedze sportujete o dusu, dala som si taky tyzden, ze same sportovanie, turistika a pod., bola som az vystavenaa a vysledok? plus 2 kg :D to by ani tak nevadilo, ale rifle tesnejsie ako predtym?? to by trochen vadilo

carey

Mrska Silvuska preco nie, kludne sa pridaj. My sa tu uz pozname aj si piseme dost dlho.

Baby ja som sa tak najedla, najskor ryzu a trochu cukety s mocarellou, vajickom a paradajkov a stale som bola hladna tak som sa dorazila zeleninovou polievkou..a teraz len fucim :D

Juchu

Ahojte :) Tak sa vam hlasim z roboty, predchvilou som si robila tehotensky a vysiel negativne:)... Som aj rada, kvoli tomu rontgenu..
Danielka - uz som sa aj objednala ku gynekologicke na buduci tyzden.. Tak ma nasleduj :) sup, sup :)

carey

Dobre rano, ja som celu noc nemohla spat co ma bolia stehna, taka svalovica ze ledva chodim :D a este som v noci uvazovala nad vsetkym moznym, hlavne nad tou kamoskou, potom nad Maoam, potom ako sa ma VaMo, co Lucka a pod.
Ja uz po ranajkach, dnes pauza v cviceni, idem robit diplomovku.

Pekny den

carey

Baby ja idem do postele pozriet Modre z neba. Este pekny vecer a nedepkujte.

Inak Danielka teba som sa chcela spytat, odkedy vlastne cvicis? Myslim tak aktivnejsie

carey

Ked jej to poviem, tak ja som ta zla, takze ja uz sa nestaram, ale vidim to tak ze keby nahodou sa s nou rozisiel, ona sa zruti a skonci na psichiatrii. Hovori mi ze on pojde na dovolenku ale ona nevie ci pojde s nim, ci on ju zoberie so sebou, pytam sa jej normalne hovorila si s nim o tom, ze sak sa spytaj ci idete spolu ci nie, nech sa vies zariadit...a ona ja neviem, on este nevie, no kaput

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk