Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Juchu - ved to vyzera, podla toho, co pises, ze mate priatelom perfetkny vztah. Ja myslim, ze on to pochopi, ze obcas ma kazdy taky blby den, ze si jednoducho potrebuje niekde vybit zlost, no a obcas sa stane, ze si to vybijeme prave na tych nasich najblizsich - ja sa napriklad so znamymi nehadam, ja sa hadam vylucne s ludmi, ktorych mam rada :D

ale ked by si k nemu prisla a povedala len, ze ta to mrzi, a viac nerozoberala, urcite to oceni, hoci na to uz podla mna aj zabudol :-))

Juchu

Maoam, skus sa postavit na vahu nejaky 20 den od 1. dna menstruacie. To by si uz mala mat aj po ovulacii - mozno budu tie vysledky lepsie. A Danielka ma pravdu, kym sa clovek nepostavi na vahu, tak rozdiel nezaznamena.. Teraz mas zle obdobie, tak to aj horsie vnimas...
Mne tiez vaha stupla, stve ma to.. Ale za tie dobrotky to aj stalo, vsak som uz chuda :) A aspon, ak to nedam dole do tychto Vianoc, mam nejaky ciel do tych nasledujucich :D
Inac, ja neviem co je vo vzduchu... Cely vikend som s priatelom mala uzasny. A v nedelu, len tak z cista jasna som sa s nim zacala hadat... Povykrikovala som mu, ze sme spolu uz tak dlho a nas vztah sa "nikam nepohol". Pricom to vobec nie je pravda - hladame dom, uz by sme chceli babo, planujeme spolocnu buducnost.. Len asi som mala chut sa s niekym hadat a on bol na blizku tak si to zniesol... :(

xdanielax

nehnevaj sa Maoam, ale preboha....

samozrejme ze mas pravo vyjadrit svoj nazor, rovnako ako ho mame pravo vyjadrit aj my.

a ak si si nevsimla, kazdy sa ti tu len snazil povedat, ze to nie je tragedia, a ze je nerealne citit sa jeden den stihlo a druhy den po tom ako sa postavis na vahu zrazu tucna.

Chapem, ze to tak vnimas, ved to pisala aj Juchu, a kazdy by to tak vnimal.

Ale opticky ten rozdiel nevidno.

ale v poriadku. ak si sa tak rozhodla, ja to akceptujem. aj to je moje pravo.

Maoam

Juchu, nie, mam 2-3dni po kramoch, co je najchudsie obdobie mojho celeho mesiaca.

Lenze mam dojem, ze tu clovek pomaly uz nema pravo napisat, ako to momentalne vnima, vidi a citi.

Kazdy ma obcas blbe obdobie. Ja sem prestanem radsej chodit, napisem koncom decembra, ci som v cieli. Majte sa.

Juchu

Ahojte zienky.. Maoam, nestresuj z vahy :D Ja som na tom podobne :D Minule som sa chvalila, ze som mala 58,7 a dnes 60,1 :D Sere ma to, ale tak co uz.. Pocitam s tym, ze som vcera vecer len vela zozrala a vaha sa postupne upravi... Ale je to zmot s tou vahou... Ked sa odvazim a mam dobre cislo - tak idem do roboty v obtiahnutom tricku a s usmevom na tvari.. Ked je to cislo vyssie, tak si dam radsej volnejsie tricko - a pritom neriesim, ako vyzera moje brucho...
Nalada u mna tiez daka depresivna.. Toto je nejake nepodarene obdobie :-/

Juchu

Ahojte zienky.. Maoam, nestresuj z vahy :D Ja som na tom podobne :D Minule som sa chvalila, ze som mala 58,7 a dnes 60,1 :D Sere ma to, ale tak co uz.. Pocitam s tym, ze som vcera vecer len vela zozrala a vaha sa postupne upravi... Ale je to zmot s tou vahou... Ked sa odvazim a mam dobre cislo - tak idem do roboty v obtiahnutom tricku a s usmevom na tvari.. Ked je to cislo vyssie, tak si dam radsej volnejsie tricko - a pritom neriesim, ako vyzera moje brucho...
Nalada u mna tiez daka depresivna.. Toto je nejake nepodarene obdobie :-/

xdanielax

caute babky - zabky :)

ako ako?

No vidim ze smilestarr sa snaziii, ja sa snazim tak napolovicu - zatial (ako vzdy), kedze som dnes absolovovala VELKU kofolu kde je asi kilo cukru, alebo tak?? plus som neodolala a ked som prisla vyhladovana domov zjedla som sladky KAVOVY jogurt ako dezert.. :-) Prechadzky za pohyb neratam, takze dnes vlastne zatial nic, iba unava :)
ale citim svaly, som rada, ze sa prebudzaju, i ked to este nevidno :D

carey - to usbcko je taka seda myska co sa jej odpoji hlava od tela, ked ho chces otvorit? ak ano, tak som tiez take venovala sestre raz :-) zlate to je, vselijake postavicky tam mali.

Maoam - este pred par DNAMI kym si nevidela vahu si o sebe hovorila, ze si kocka, a stihla, takze nerozumem, celkom... no ale ved sama vies.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk