Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Maoam no viem ze ta to stve, ale ty aj tak mas krasne miery. Do Vianoc casu dost, tak sa tym nestresuj.
Ja idem dnes cvicit so sestrou poobede. Doobeda si porobim veci.
No ide to dolu, inak 1cm z bokov je asi kolko tuku (niekedy nad tym tak uvazujem). Ja sa tesim, ale je fakt ze to neberiem nejak drasticky, aj si doprajem a tak je to asi najlepsie.

Maoam

caute, wwwwwwwooooow, Carey, sak boky boli 101 a uz 99, krasne ti to ide dole a ako rychlo! zovsadial...wow

no baby, po MS moje meranie dopadlo uplne katastrofalne, sedenie na riti, nula sportu a prilisne jedenie (hlavne vela somarin, aj malinovka bola, sladke...vecernej jedenie) zanechali neblahe stopy, taka som nastvata na seba, ale ako!

vydrete miery a za dva tyzdne vsetko spät, oddnes tvrdy rezim

165/55 (+1,5)
84 (nic)
70 (+2)
92 (+2)
stehno 52 (+2)
speky 86 (+2)

IDE MA PORAZIT!!!!

carey

Cavte, tak som sa dnes odvazila a odmerala. 24.8. / 4.9.
Váha 65,3 / 64,6
Boky 99 /99
pás 73 / 72
stehno 61 / 60
lítko 36 /36

Tak je to ako ma byt :) som spoko.

Maoam - aku si mala noc, spala si trosku?
Ja som zistila ze mi strasne nerobi dobre vyprazane, z toho som mala tie krce vcera. Sice ja to dost obmedzujem, ale niekedy sa stane ze to zjem. No aspon viem co mi skodi a mozem to vylucit

winki

Ved toto aj ja mam 26 a kazdý mi povie ze mám max 18....minule mi dokonca v tescu nechceli predať fľašu vína bez občianskeho.....nonsens.....

Maoam

winki, ja sa vobec nehnevam :DD vsak super nalada tu v teme :DD

ja to uplne chapem, ako si to myslela, niektore moje rovesnicky fakt vyzeraju ako keby uz mali 42, to mas pravdu :DDD

vsekto je to v tom, ake ma clovek geny, ako sa citi, ci slope, fajci...:D

winki

Maoam ja so tak nemyslela :D nehnevaj sa...ale je to tak ako ty pises...niekto sa cíti super pri 60 kg a niekto pri 50 kg. to zavísí od človeka. ja mám svoju hmotnosť pri ktorej sa cítim ok a hotovo. Viem, že ju viem dosiahnuť, bez toho aby som nejako nezdravo zasahovala do organizmu. ale viem, že keby nezasahujem tak priberám.

Maoam

a winki, to je hlavne tym, ako sa citis a tym, ze som sa plne akceptujes, poznas sa, vies, co sa ti paci, poznas svoje telo (aj po sexualnej stranke) a mnohe ine...