Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Tak sa vyval pred telku... Pripadne si pospi a potom vecer ti bude hadam lepsie a pojdes von :)
A draheho mas kde? ci v robote?

carey

No ja som si uz dala cokoladu a pijem caj. Od vcera mam chut na spenatovu pizzu, ale tak sama nejdem :D Neviem mam taku o nicom naladu teraz. Boli ma brucho, nic sa mi nechce, ale zaroven by som sla von

Juchu

To je pravda, od vas je to daleko... ale ak budu letiet ponad BA tak budes vidiet :)

Carey - najlepsie je vtedy vypadnut z domu. Ale ako sa poznam, ja ked sa snazim ujst od chladnicky, tak ked pridem domov, tak este hladnejsia a s vacsou chutou sa na nu vrhnem :) Ja ked mam na nieco chut tak si dam, ale nechcem ta nahovarat.. No ja si poviem, bozeee, vsak telo ani nezaregistruje, ze som si dala daku cokoladku....... a zmrzlinku a cipsy a...... ale asi preto tak pomaly chudnem :)

dnes si idem hennovat vlasy, jupiii :) Potom poslem foto, ak mi to vobec chyti...

carey

Juchu no dala som si par tabliciek cokolady.
No my sme povodne chceli ist na tie letecke dni, ale je to daleko a nemame odvoz., ale uvidim mozno nakoniec nepojdeme nikam.
Myslim ze by som mala vypadnut z domu lebo ma laka jest vsetko, len mi nie je uplne naj

Juchu

Hm... tak vikend vyzera u teba slubne :) My pojdeme asi pozriet ten letecky den - ale len tak z poľa :) Aby sme neplatili vstupne :)
Ja prave chrumkam jablcko na olovrant :) skus si dat, mozno pohltis chut na nejaku dobrotku :)

carey

Juchu no pekne :)) akurat kamoska pisala ci nepojdeme spolu na Trenčiansky hrad v sobotu, ze vecer je tam prehliadka, moze to byt sranda, len neviem ci priatelovi sa bude chciet ist.

Mam chut na nejaku mlsnôtku :D

Juchu

Tak v podstate o kazdej nieco vie :) Este aj z minuleho roka :)
Danielka - je ta bezkyna
Maoam - chudne so mnou do Vianoc :D a je v zahranici
Carey - je stastna, ma frajera
Smile - ta je tu "nova"
Lucka - je moja doktorandka...

Obcas vas spominam :) Hlavne ked zjem nieco velmi nezdrave, tak poviem, boze keby to tie moje zeny videli :)

carey

Juchu, to fakt tvoj priatel nas tak pozna :D no pekne. Tak u mna nikto konkretne nevie, len priatel a kamosky vedia ze si piseme.

Mne je stale zle, ale aspon som si upratala sufliky :D

Juchu

Carey - mozes zavidiet :D :D ja prave jem sackovu hraskovu polievku, takze vyziva jak svina :D
Povodne som mala mat na obed (som v robote) ladovy salat + balkansky syr + knackebroty - ale tie kanckebroty som si zabudla doma... Tak som sa az tak nenajedla, tak teraz to doplnam tou polievkou.. :)
Maoam - Lucka by mohla dobehnut, zaujimalo by ma, ako sa jej dari.....
Rozmyslam nad vami casto, ale este sa mi s vami nesnivalo :D
Ozaj baby, komu z vasho okolia ste povedali o nasej internetovej diskusii? Moja sestra o niecom vie a priatel ten vas uz pozna po mene :D