Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Carey, ked som cvicila, tak aj ano, zalezalo od toho, ze v ktory den, vsak urob podla toho, ako sa citis, kazde telo je ine...
Inak baby, v noci sa mi snivalo s Luckou, ze sme sa rozpravali, vravela mi, ze sa nema velmi dobre a ze sa jej nepodarilo schudnut na jej cielovu vahu.
No uplne psycho!

carey

Juchu ja som chcela ist, lenze je to daleko a nemame odvoz, rozhodli sme sa ze pojdeme do incheby na The Human Body a jeden den sa bude montovat luster :D

Juchu

Carey a na letecky den na Sliac sa nechystate? Ked tvoj priatel je fanusik vojenskej tematiky, tak ci ho aj lietadla nezaujimaju :)

Juchu

ved preto este cakame s tym babatkom... Ale zaroven trosku pokusame osud, ze ak to tak ma byt, tak to uz pride :) A srdieckovo by sme to uz obaja velmi chceli, len racionalne, bude na to vhodne obdobie mozno o 3 roky... :(((
Ale tak nasa ucitelka vravela, ze nikdy nepride idealne obdobie na dietatko, vzdy si povies, mozno o rok to bude idealnejsie.. A zrazu mas 35 rokov a mensiu pravdepodobnost otehnotenia...
Ja tarhonu jedavam len u priatela :) Jeho maminka tiez nosi obcas jedlo z roboty - takze vtedy :)

carey

Juchu aj Danielka ma tusim rada tarhonu :D ja ju zboznujem, idem sa zadrhnut :D inak ani my ju nemavame, len otec niekedy prinesie z prace jedlo (tam mu to preplacaju) tak mam.

No inak s babatkom to bude veru tazke, podla mna by bolo lepsie pockat a radsej si este nasetrit, nie je to bohvie co v dnesnej dobe

Juchu

Carey si jediny clovek, okrem mna, ktoreho poznam a ma rad tarhonu :) Vsetci z okoli nad tym ohrnaju nosom (preto to doma ani nemavame) ale mne to tiez velmi chuti :)

Maoam - no ved - dalsia vec, nad ktorou ked sa racionalne zamyslis mi hovori, ze s babatkom by bolo dobre pockat... Po skole rovno na matersku a po nej ma nikto nezamestna, lebo nebudem mat prax.. Ach jaj.. Fakt su sucasne zeny odsudene na tehotenstvo v tridsiatke..
Dakujem :) Dufam, ze nam to raz vyjde, lebo mi blbnu tie kramy a uz mam stresy, ci nemam dake vazne problemy :( Ale buduci tyzden idem uz konecne ku zenskej...