Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Juchu: gumove maciky mnam :D, ja mam rada tieto gumove a kysle veci a take sumive a explodujuce na jazyku :D

Juchu, tak po skole rovno na matersku priamou cestou :DDD, tak nech vam to vyjde :-)

carey

No ja som vcera mala vecer cokoladovu gulicku a potom o pol 10 vecer som si dala trochu cottage a suchar, takze v pohode celkom.
Uvidime co dnes ale na obed mam tarhonu :D mnaaam a masko.
Nechcem podlahnut tym sladkostiam, snad to vydrzim.

Juchu

Ahojte :) Tak ja som vcera uz nevecerala, namieto toho som si dala gumenych medvedikov :( Vecer okolo 22,00 som si povedala a co, ked sa dnes uz tak prezieram, co by som si ich nedala.. Tak pekne na mna kukali z policky.. Tak som ich zjedla a potom ma to mrzelo. Ale tak co uz :) Dnes si dam taky dietnejsi dnik :)
Raz, myslim ze Maoam pisala, ze cez vikendy zje toho viac.. Ja som rovnaka - v nedelu... Ked som doma, tak chcem zjest vsetko, na co nemam cez tyzden - v robote cas. A potom pondelok mam roztiahnuty zaludok a som hladna a utorok sa uz dostavam do normy... Ale tak raz za tyzden (ste myslim vy hovorili tak daaaavno a ja sa toho drzim :) ) treba zjest na co ma clovek chut :)
Inga - ja cuketu poznam len vyprazanu, dusenu na masle (mnaaam) a nasucho opecenu :) Priatel zvykne cuketu trosicku udusit a este taku polosurovu (chrumkavu) ju zmiesa s ryzou, supne tam vela kardamonu a neviem co este, ale je to dobre :) Patizon som jedla zatial len vyprazany :) Ale cuketu milujem, ak mate nejaky dobry receptik, tak by som sa aj ja potesila

My sme mali vcera romanticku chvilku :) Bez ochrany.. Ale mam neplodne dni - nedelu by som mala dostat kramy, tak uvidime ako to dopadlo :) Dnes sa vsak prehnane pozorujem, ci nemam nejake tehotenske priznaky :D Uz by sme tak chceli babo... :( Keby bol ten domcek tak hned... Boli sme sa popytat aj na stavebny uver a celkom sa nam to pozdava, ale este musim skoncit skolu.. Jaj, ta skola mi tak zavadzia :-/

Maoam

Carey, to si mozme podat ruky, k tomu mam brucho ako balon, vsade o par cm viac, bleee, neznasam tieto dni, lebo sa citim ako vorvan.

Posledne dni som si dala teda riadne do tela, aj co sa jedla tyka, ale neriesim. Bezne vecera o 21h, vcera vyprazany syr, omacka, za tym sladke, slane, ale co.

No do tych rifli max. az na Vianoce (ak vobec), ale dufam, ze ano...

To bude ale potom pekny rozdiel, som zacinala s riflami 30tkami, ciel su 26tky :D.

carey

Ahojte, tak mna celu noc bolelo brucho aj teraz, ale MS uz zacal. No musim to pretrpiet :). Na ranajky som si dala vlocky a par susenych sliviek a cajik.
Dobre ze som si bola vcera zacvicit, lebo dnes by som to nezvladla.

Juchu ty si mala mlsny den ako citam :D obcas treba aj to.

Inga ja by som ti aj poradila kebyze viem, z cukety viem len vyprazane alebo pecene a patizon som tusim este ani nejedla :D

danielka dakujem, vcera som bola v NewYorker a kupila som take modre. Ale pojdem pozriet aj do tej Eurovei, ked pojdem okolo.

maoam no s tvojim tempom si tie rifle rychlo oblecies :)

Maoam

caute, moj vcerajsi (u vas volny) den u mna zacal o 5:30 a fajront bol o 19:00.

Prisli mi tie motivacne rifle. Uf. Mam este co robit :-//.No ale su krasne a vystihla som za ne taku suprovsku cenu (su znackove, v outlete), ze mam teraz double-motivation.

smilestarr

Ale on má 45 , či tak nejak .. a poznám sa s ním asi pol roka iba:) Tak časom možno ...

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

xdanielax

flegma - vdaka za info. velmi tade nechodim, takze dobre vediet do buducna :)

smilestarr - super, ze trener, ti moze zostavit zostavu :P