Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

smilestarr

že akčné zostavy...sa smejem :)

inak tepláky aj mne by sa zišli veru nejaké :)

Včera som sa vo fitku pytala kamaráta-on robí trénera, že či stačí 50 min kardio. A on že-to je aj moc :)

xdanielax

Juchu - pohodicka :DD dobre si si dala :))))) a vdaka za milu poznamku k mojim noham - aspon viem, ze jeden taky muz existuje :D

smilestarr - super, ze fitko :-) ja zatial len beh, ale musim so sebou nieco robit, vonku sa mi ale paci, ked nie je velmi teplo, tak obcas si aj tak zacvicim (ked ma nikto nevidi) nejake "akcne" zostavy :DD mail som dostala ;)

carey - teplaky maju vselikde (mozno aj mne sa to len zda, kedze si ziadne nejdem kupovat :D ) no ale keby som sla, tak idem do A3, alebo sportisima v eurovei. Ta A3 je aj na obchodnej, ale to asi vies. Niekedy sa daju dobre vychytat aj v tesku v tom sportovom, no treba popozerat trochu hlavne porovnat ceny. trojstvrtove maju inak vsade. (aj na nete, co by sa ti mozno este lepsie oplatilo)

smilestarr

Danielka poslaala som ti e mail :)

Baby ja som si dala včera riadne do tela vo fitku-som to mala miesto večere. A zajtra idem opať :) Ale super pocit zo seba...
Juchu,také chute mávam bežne aj ja :)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

Inga22

Ahojte,

tak poniektoré tento voľný deň oddychujú a niektoré aj pracujú. Každopádne, verím, že ste mali fajn deň...a teda ešte máte.

Juchu píše, že sa trošku prejedla, no ja sa prepchávam posledné dni nonstop. Chcelo by to nejaké očistné dni, pretože už sa telo búri, mám pocit. Nonstop som nafúknutá. No a teraz, keď je zeleniny kopec, tak som si prišla po nejaký recept od vás :)....ako spracovať cuketu a patizón? Niežeby som nepoznala vyprážané, plackové, dusené alternatívy. Ale možno máte v zbierke nejaký receptík, ktorý by som mohla zajtra použiť :). Nemusí to byť práve diétne, idem variť pre rodinu, takže kľudne aj niečo "nezdravšie"...Možno nejakú krémovú polievku z patizónu..neviem, nevarila som...Rada si prečítam niečo od vás :)

Juchu

Inac priatel od vcera zacal tu mnou naordinovanu liecbu na tie hlieny a zatial vravi, ze ma pocit, ze sa to trosku zlepsuje... Tak dufam, ze sa mu to podari.. jaaaj...

Juchu

Boze baby, ja som prezrataaaa... Uz asi ani caj do seba nenapcham :-/ Teda, aby ste mali predstavu mojej "diety":
- ranajky - 2x chleba s maslom a ovcim syrom + polka horalky
- desiata - maly tanier rizota s karfiolom a cuketou
- obed - pizza z liddlu, potom cokolada 100g a ruska zmrzlina
- olovrant - 1 kusok zlteho melona

Bleee.. Dnes veceru asi vynecham :-/

danielka - fotka super, dakujem :) Psiky su tvoje? krasny su :) K tomu stehnu - moj priatel mi vravi, ze pre neho su take plnsie stehna sexy :) uplne sa mu hnusia chude stehna - ked ma baba medzi stehnami dieru - tie dievcence co akoby chodili na siroko...

carey

Danielka no my uz ideme na hotove ako sa povie, lebo mame vybrany presne aky chceme, len dufam ze ho budu mat :) este svetla do kupelky potom, aj tie uz mame vybrate.

No ja mam odcvicene na dnes aj obedik som mala kvoprovku s hovadz. maskom a 2ks knedle (knedla asi nie je dobra pri diete) ale tak na obedik sa moze :)

Inak kde kupim poriadne 3/4 teplaky? Teraz ked zhanam tak nevidim ziadne normalne :D

xdanielax

no taky sviatocek v strede tyzdna dobre padne :D Maoam, na teba ako narodenu na SVK by sa mohli vztahovat aj nase sviatky :)))

a ja uz mam fajront na dnes odteeeraz! a vsetko co malo vyjst dnes vyslo, takze super!! :)

baby, dakujem za pochvalu foto, carey, fotku kde stojim uplne najnajnovsiu nemam, aj toto je len taka ojedinela nahodou odfotena :D Vsak ste videli foto z tatier, odvtedy som sa velmi nezmenila hadam..

carey - ze luster, to je kulturny program k oslavam snp :D Mna taketo nakupy extremne nebavia, ale tak ked si zoberes ze ides nakupovat uz "do svojho" tak to je asi ine :)))

carey

Ahojte !
Danielka dakujem za fotku, pekna si tam, mohla by si este poslat nejaku kde stojis alebo tak, lebo tak na tejto toho moc nie je vidiet. Inak k tomu stehnu, ty si sportovy typ takze by som si s tym nelamala hlavu a navyse behavas to su svaly :)

Ja som si vsimla ze od kedy zasa cvicim mam trosku pevnejsiu postavu, hlavne zadok a stehna.

No priatel pracuje dnes ale po robote ideme spolu kupovat luster do kuchyne :)

Rozmyslam ci ist cvicit, neist, lebo vcera som bola a po pol hodine strasne krce musela som ist domov.

Maoam

volno, co za volno, ake volno???

kks, sa mate!

kvoli statnym sviatkom, cirkevnym sviatkom a neviem este akym dalsim sviatkom by sa fakt oplatilo zit na SVK :DDD, vkuse daco, aby ludia mohli mat veget!

ucitelia maju vkuse prazdniny, kazdu chvilu ku vsetkym tym sviatkom este, no ...sveta zit

bo*a, ja od 5:30 hore a na volno to veru nevyzera

:-/////////

Danielka: fotka je velmi pekna,dakujem :-)) a si kocka

vsetky ste tu kocky