Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Juchu, no to asi preto, ze som vela vyhodila a darovala odvtedy :D. ja som rychla :DDD

Wow, 58,7 kks, ako to robis? :DD
Super, tesim sa, tak to uz vazne onedlho budes v cieli, myslim ze ovela skor, ako na Vianoce.
Tak gratulujem! :DDD

Juchu

Zdravim dievcence :)
:D Maoam, menis satnik? Vsak si nedavno opravovala policku, zase ju ides zatazovat? Ale inac aj mne by sa zisli nejake veci... Vsetky tricka mam uz take vytahane - teda kupovane na ine miery :)
Maoam dakujem za pochvalu - aj ja ta chvalim, pekne z nas ubuda :D Ja som sa vcera postavila na vahu a bolo tam 58,7 :-O Pred par dnami som vam sem davala miery a udavala som 59,1kg, tak vcera sa mi asi podarilo dobre vyWCkovat :) Ale supis, tak mi uz treba len 1,7kg a som v cieli :D

Smile - citala som od teba mail :) Som zvedava ako sa to bude dalej vyvijat :) Kedy mate rande č.2 ?

Danielka - takze si sa zabavila na uprisingu? Sakra.. Buduci rok pojdem aj ja.. Aky typ ludi tam chodi? Zvacsa rastafariani? :DD a hippies? Ci?

Carey - tak je fajn ze sa ti pacilo :) Cely program ta zaujal? Ci si aj pospavala? :)

Orina - mne na zadok velmi pomohol stepper. Vtedy mi isli cm rychlo dole.. Z P90X by som este zapojila Core Synergistics - myslim, ze pri tom najlepsie schudnes aj sa vyformujes.. Ja uz cvicim (teda som cvicila, teraz mam par tyzdnov prestavku) len AB Riper - to je ta zostava na brucho, co cvicievas aj ty.. Len to je kratucke myslim 13 min? - takze pri tom az tak velmi neschudnes.. Ale je to drsne :)

Maoam

caute baby,
mna dnes od zobudenia boli hlava :-/, MS stale nikde :-//, kopa roboty predo mnou :-///

no jedine, z coho sa tesim, je, ze mi to tak pekne ubuda, i ked uz velmi pomalicky

nechapem, ako som mohla predtym nejaky cas chodit po svete s tolkou tarchou, chuda telo!

nech si hovori, kto co chce, aj tie oblejsie baby, ze sa tak citia lepsie, no ja osobne sa veru citim teraz ovela lepsie takto a aj to ovela lepsie vyzera, co si budeme nahovarat, ze je to inak

a stale citim, ze nejake dve kg minus by som este velmi dobre pocitila a ulavilo by sa mi este viac

podla mna som na svoju vysku a konstituciu nejaky cas vlacila prilis vela materialu, okolie ma prehovaralo, ze je to tak 'spravne' ,ale nebolo...

to vidim aj na kozach, teraz mam mensie 2ky a je to super, ovela lepsie mi pristanu a lahsie sa mi to aj nosi, hoci vsetci ma presviedcali, ze väcsie su super, nie - pre mna nie su

tak sa tesim ze do Vianoc to dam vsetko prec, aj ten zvysok :DD ze az!!

inak troska menim satnik :DD, tak sa tesim na tie veci, co mi pridu, juuuj

xdanielax

Ahoj baby,

ako sa mate?
ja od pol siestej hore, takze den v plnom prude, dve kavy za sebou ale normalne zaspavam!!
Fuuu, neviem co mam robit a tak by som sa mala sustredit a tak mi to nejde :DD

No nic, idem pokracovat, snad sa preberiem, skusim par drepov :))))

smilestarr

Ahojte :)
Vidím,že tu komunikujete medzi sebou jedna radosť, super . Ja mám pocit že u nás je už noc . Taká tma vonku,zamračené .. Dnes som prespala asi polovicu dňa. Dôvod bol však ten,že som zaspala o pol 4 ráno :D Večer mi na nete napísal jeden kamarát, a bola to zaujímavá debata ..... Do jednej sme spolu kecali . Tak som potom mala v hlave tolko myšlienok že som nad tým rozmýšlala do pol 4 :)
Zajtra idem vybaviť pár vecí do školy, a rada by som aj cvičiť išla tak dúfam že sa mi to podarí :) Len by nemuselo pršaaať ...

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

carey

No je velmi chutny, mama tam dala aj navrh marhule, aby bol taky stavnaty :D

Inak zistila som v poslednych dnoch ze mi vyhovuje ked jem castejsie ale menej.

carey

Danielka bolo super, velmi sa mi pacilo...dobra atmoska, vyborne pocasie, odvoz sme mali :) isla by som aj buduci rok.
Maoam - super ze sa neobmedzujes, telo si uz zvyklo na tvoj rezim