Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

heh Maoam, to si asi jedina, co sa tesi, ze jej ubudlo z prs :D

a uplne bez debaty, do vianoc to das ;))

Carey, super strava vcera :) Aj bolo dobre?

Maoam

baby, tie miery u mna su fajn, len z prs mi ubudlo teda dost, no nic, to patri asi k tomu :-/, ale tak aj tomu sa tesim, ja som vzdy chcela mat mensie, sice musim kupovat nove podprdy, ale aspon sa mi to uz lahucko nosi :-))

Maoam

Inga22: tesim sa, ze si sa ozvala po dlhom case a ze si mala uzasnu dovolenku, ja som na ziadnej este nebola, nebolo kedy

a velmi sa tesim, ze si aj pochudla, ak budes mat cas niekedy, tam sem hod miery, nech mame predstavu :D

Juchu: tebe som zabudla napisat, ze si od minula krasne schudla, ty si uz velka kocka :D, mas uz super miery, fakt

Maoam

baby, je to tak, absolutne sa neobmedzujem, prave naopak, teraz v tychto horucavach jem aj vela zmrzliny, ovocne drene, aj dve-tri za den, ako mam chut

skor len minam vela energie, za den, na dovo este nebol cas, dnes som robila kopu veci takisto, takze skor mam vyssi vydaj

vazim sa 2x do mesiaca, v polke a na konci, tak do Vianoc to hadam dam, nemam obavy

carey

Danielka no dnes som si dala tvarohovy kolacik, ale inak zjedla som ho, nebol ani velmi sladky co mi vyhovuje a nemam ho uz potrebu dalej jest...takze som sa trosku posunula :). vies ja som mala vcera jabko co som si dala vramci desiaty a potom chlebik so sunkou, syrom a zeleninou a vecer ten salat takze som mala stale co jest :) sice vypila som menej vody, lebo zo zachodom tam nic moc, tak asi tak litel a pol len.

ahoj Inga22 - teba tu velmi nevidime uz. A vidim ze s kolenom mas problemy, to je dost neprijemne. Tak snad sa z toho co najskor dostanes. Co sa tyka tvojej otazky na priatela, tak tam je vsetko ok, a v skole no nespravila som jednu skusku z matiky :( a teraz zacinam s diplomovkou.

xdanielax

ahoj :) uz aj prsi dokonca!!
esteze som stihla byt vonku pred tym, nez to zacalo. ale prijemna zmena, takyto sviezi vzduch.
carey - tak to mas dobreho priatela, co si berie batoh. Ja som takych chalanov vela nepoznala, vsetci tak nalahko chodia vzdy a ja nabalena :)) Len jeden mal vzdy so sebou milion veci ked sme niekam isli a to mi zas prislo divne :DD carey, aj musli tycinku povazujes za sladkost uprostred aktivneho dna?! Tak to uz si teda riadne disciplinovana.
ja som dnes ochutnala kolac ... :-)

Maoam - pekne ti to ide dole, a to vravis, ze sa nijako neobmedzujes - to je ten zakon schvalnosti! :) Urcite sa musis tesit zakazdym, ked sa postavis na vahu.

orina - bielkovinovy chleba, to ani neviem co je :)) kazdopadne sa snaz nevynechavat jedla. Nejedz zbytocne ochutene ovs. vlocky a ochutene jogurty, zbytocne je tam vela sacharidov, to ovocie ti to aj tak super osladi. NO podla mna to nie je vobec zle co jes .. tak neviem kde moze byt chyba. Mozno skus niektore dni nejest tolko ovocia a nahrad ho zeleninou, naopak niektore dni si ho dopraj atd. Treba to nejako vyspekulovat. Hybat sa hybes ..to je tiez dolezite.
Neviem, mozno baby budu mat nejake rady :)

Inga22

Ahojte,

Maoam, to je pre mňa potešujúce, že si si na mňa spomenula a zaujímaš sa čo so mnou je, je to taký fajn pocit :).
A ako sa mám...No, absolvovala som dovolenku, kde bolo fantasticky. Pred dovolenkou som mala úraz, puklo mi v kolene na jednej opekačkovej akcii, tak som si to potom dávala dokopy. To bolo asi tri týždne pred dovolenkou. No a na dovolenke som mala úraz opäť, z ktorého sa dávam dokopy doposiaľ. Dovo bola takmer mesiac vzad. Čiže športovať nešportujem vôbec, aj keď popravde som to zanedbávala aj predtým, keď som to koleno mala ešte ok kvôli "nedostatku času" :) a jednoducho povinnostiam (práca a neustále som bola niekde rozlietaná....áno áno, vyhováram sa :D tie dve hodinky večer by sa našli, aspoň 2-3x týždenne)...No a teda teraz, keď nemôžem, tak ma trhá.
Momentálne ani nikde nepracujem.
Som taká načatá, neviem čo bude ďalej...kedy sa mi podarí nejakú prácu nájsť a neviem čo s tou nohou bude. Uvidíme časom, ale už by som bola rada, aby sa veci nejak upratali a aby som aj ja bola uprataná :).
No tak asi takto so mnou :).

A inak Maoam, máš naozaj super miery. Ja som aj niečo pochudla pred dovo a na dovo, ale ako som sa vrátila, tak si na stravu pozor veľmi nedávam. Navyše posledných 10 dní hrôza, tie moje predmenštruačné chute, zdá sa mi, že je to čím ďalej tým horšie...nezvládateľnejšie :)...alebo mám iba slabú vôľu. Každopádne, rozpapala som sa (pripisujem to menzesu :D...fajn výhovorka), tak sa radšej ani nevážim, ani nemeriam.

Vy sa tu máte ako?
Carey sa mi zdá spokojná...s novým priateľom :). Skúšky Ti ako dopadli? Máš to všetko za sebou? Dlho som vás nečítala (iba úchytkovo), tak nemám prehľad.

Xdanielax, stále behávaš? Alebo si sa behu kvôli tým teplotám vzdala, keďže som si všimla, že Tebe asi až také prílišné teplo nerobí dobre. Každopádne, nastávajú Tvoje dni, má sa ochladiť :)

Maoam, a Ty ako? Zdá sa mi to, alebo si naozaj mimo SR? Ako sa Ti darí?

carey

Orina - ja som tiez hruška, takze viem ako to ide tazko z tych dolnych partii. Ale tak treba asi cvicit stale no, a davat pozor na tu stravu. U mna je to tiez taky kolotoc, a ako povedala Danielka je to o discipline

carey

Ahoj Maoam, no super miery fakt, tebe to stale ide dolu :)
Ja som ako zdochlinka po vcerajsku, som teraz vstala, co som nevladala nic. Idem si uvarit kavu, ale aj to pocasie vela robi.
Dnes budem doma, mamina prave pecie tvarohovy kolac, tak to tu vonia, och.

Co budete dnes mat na obed ?

Maoam

caute,
tak ja cakam na MS a nic :-/

moje miery koncom mesiaca:

165/53,5
84 (-2)
68 (-1)
90 (ziadna zmena)

stehno 50
lytko 32
speky 83 (-1)