Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Maoam - tak to sme na tom zhruba podobne :-) ja som inak este stale hladna, ale krotim sa, lebo viem, ze to uz len vymyslam.
budem drzat palce, nech nam coskoro napises, ze si sa vyspala :-)

mimochodom, Maoam, u vas uz je to spominane ochladenie? Sem to ma dorazit zajtra a tesim sa, i ked uznavam, stravit noc v kratkom rukave ma tiez nieco do seba :-)

boooze, jak mna vsetko boli, a smiesna vec je, ze som pri tych mojich tanecnych kreaciach myslela na trenera, ako mam drzat telo :DDD no nesibe mi?

carey si urcite na Saharu vzala ten obr turisticky batoh s jedlom a pitim :DD uplne si to predstavujem. chudak priatel to urcite galantne nesie, lebo on si ako spravny chlap vzal len penazenku do vrecka :))))))))))))))))))))

Maoam

caute baby,

Danielka: ja vyspata nie som, caka ma robota + domacnost

ale mala som luxusne XXL-ranajky :DDD

Inga: uz dvakrat som ta tu spominala, ze kde si, co je s tebou? nic o sebe nepises, ako sa ti dari?

xdanielax

Ahoj baby, takze ja som po vcerajsku spala do 10 !!! Co sa mi nestalo uz ani nepamatam :D ale a tak, sla som spat o pol 4 uz uplne mrtva a to som sa este citila ze som asi "jedina" co tak skoro odchadza :DD a rano som sa prinutila vstat s tym, ze vsak je sobota a keby nieco tak si mozem polhodku lahnut poobede, no dufam, ze sa zobudim, toto veru by som nezvladla kazdy vikend, ako niekto, a to uz si vobec neviem predstavit, ze by som pila! :D nejaka citlivka som tusim.
Ale Uprising super!! Vela vela ludi a samozrejme ta super atmosfera, co k tomu patri. Aj sme co-to potancovali aj ma koleno bolelo (aj boli) aj nohy :DD takze fajn :)spokojnost. Asi o 10 vecer zacal konecne pofukovat vetrik, tak nam tam nebolo az tak teplo :))

Dnes ma cakaju take klasicke povinnosti, plus nejaka robota, tak snad sa zobudim poriadne. Akurat pijem kavu, kt. neviem ci pomoze, ale snad aspon trosku.

A vy baby akoo? Vyspate?

Inga22

Ahojte dievčatá,

prišla som vás iba pozdraviť :). Dúfam, že sa tu máte fajn. Iba sporadicky nakuknem do témy, ani neviem aké novinky má každá z vás...jednoducho sa tu už neorientujem. Budem musieť polistovať v téme. Ale vidím tu stále skalné návštevníčky :)

Prajem vám všetkým pekný víkend.

carey

Dobre rano, smile napisala som ti maila :)

Baby ja dnes idem na tu Saharu, celodenny vilet, jedlo pobalene, snad bude stacit a hlavne vela pitia beriem, asi sa aj nanosim :) pekny den zelam ozvem sa vecer alebo zajtra

smilestarr

práve teraz tu žiadna nie ste :((

poslaala som vám každej e mail, tak čakám vašu reakciu :D Asi najlepšie do e mailu :)) A zajtra večer sa vám ozvem...

carey

Jaaj tak pardon, som sa sekla. Dnes ako som sla s priatelom na nakup som stretla kamosa, ktoreho som nevidela cca 3 roky, no vyzera dobre :) on bol trosku pri tele a taky chudsi a teraz pekne ramena, vidiet ze cvici. On mi aj pisal ze ma doma orbitrek a potom ze cinky zdviha. Musim s nim ist von a pokecat, lebo teraz nebolo kedy...ale velmi ma to potesilo