Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Fuu, fitko fakt nie je lacny spas.. U nas na dedine mame jedno, myslim za 1e na hodinu, ale tak tam su asi len cinky :)

Dnes mame v robote firemnu oslavu... Budu tam kolaciky, tak si jeden dam :) Okrem toho mojho tiramisu (ked som ho jedla tak som na vas myslela) :) Ale ked je to zadarmo, tak co by nie :)

xdanielax

carey- aj pre mna je to dost.
ten rocny sa este ako tak oplati. to vychadza zhruba 50 na mesiac, cize ak chodis 3x tyzdenne, tak to mas necele 4e za vstup.
Ved prave preto som nerozhodna. Keby to bolo o stovku menej, nevaham :DD

xdanielax

a super, ze si bola na nakupe! :))
Ja som teraz taka unavena, ze koniec :D asi by som sa mala pohnut, lenze sa mi velmi nechce ist von, do toho tepla :/

co sa tyka toho fitka, blbe je, ze keby som tam zacla chodit, urcite by som aspon prvy mesiac potrebovala trenera, ktovie kolko stoji, tuto odpoved nepoznam! :D idem mu ale zavolat a spytat sa, kedy mozem dobehnut - este v ramci mojich siedmych dni.

carey

Fuu to je dost pre mna, to vychadza vyse 60 eur mesacne. A tak pre zarabajuce cloveka sa to da. Dakujem za info :)

Baby aj vy sa tak potite? ja neviem ale staci ze som isla do obchodu a spat a som mokra

xdanielax

carey - ano, da sa 3 mes, 6, alebo 12.
Tri mesiace stoja cca 190e (dufam, ze si to spravne pamatam) MOzes chodit samozrejme aj kazdy den :))
Je to tam ozaj pekne, aj prostredie, aj sprchy.. aj ti daju uterak ;)) Robia tam aj rozne cvicenia, aj vonku dokonca!! maju tam taky dvor:)
A ked prides, a vyplnis taky paper, resp. to vyplnis na nete na ich stranke mas 7 dni zdarma. (nie vstupov, ale dni)

carey

Ahojte, Danielka a nevies tam by sa dalo napr. len na 3 mesiace upisat? Ci len na rok, pol roka? Nezistila by si mi to pleas. Pozerala som na ich stranku a nevyzera to zle.
Ja som bola v hypernove nakupit same zdrave veci :D chcela som aj ten bezlepkovy chlebik ale nezohnala som, ani v bio obchode nemali, zevraj je o to maly zaujem...co sa mi moc nezda. Skusim inde.
Idem si teraz uvarit obed a robit do skoly.

Juchu - ale sak tiramisu je super, my ho mame stale doma, je tam posledny kusok a nikto sa do nho zatial nepustil :D

Ale rozhodla som sa ze nebudem jest sladkoti teraz, aspon tyzden, dva vydrzim.

Nakupila som si aj probiotika a rano som si dala magnezium a b-komplex a citim sa fakt lepsie

xdanielax

Ahoj baby,

tak hlasim sa uz vycvicena z noveho fitka :D Fitko sa mi paci, velmi. Je velke, ale nie prilis, tak akurat. Skoro rano tam skoro nikto nebol, venoval sa mi fesak trener, takze spokojnost :)) Lenze som tam bola s osobkou, kt. je kondicne niekde uplne inde takze som sa zapotila len trochu a odisla som odtial taka nabudena, ze som si este isla chvilku zabehat - namiesto prechazdky so psom :D Potom som nic nestihala a bolo :)

ceny su tam inac dost dost... plati sa formou clenskeho. Tento system uz zavadzauju hadam vo vsetkych vacsich fitkach. No este pojdem v piatok skusit overit a popremyslam, ci sa im upisem.. Lebo na rok to vychadza okolo 500e. Co nie je malo. Na druhu stranu, ak clovek chodi pravidelne, tak to minie tak ci tak. No uvidim, rozmyslim si.

Juchu

Pekne teda... Vy mi tu ohovarate tiramisu a ja ho mam prave nachystane ako dezertik po obede :D Vcera mala mama sviatok, ale oslava bola vecer a o 19,00 som to uz jest nechcela tak som si zobrala kusok dnes so sebou...
Danielka - vcera som napisala asi stranu a pol :( V robote bol nejaky chaos a okrem toho mi dochadzaju knihy... Budem musiet ist zajtra do kniznice..
Mam od vcera naprd naladu. Jaaj, dako mam vela vybavovaciek a nemam to kedy riesit. V robote sa mi neda vybavit si volno - aspon do konca augusta... A to musim uz surne navstivit gynekologiu (mam slabucke kramy uz nejaky ten mesiac, pricom tehotenske mi vysli negativne), ortopediu (mam podozrenie na reumu, no fasa), banku (konci mi terminovany) a dalsie veci :((
A uz tu mam sefa a ma zakopil robotou, tak leharo mi momentalne skoncilo...
Maoam gratulujem k dobre vykonanej praci :D

Majte sa zienky idem makat :(