Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

smilestarr

kedysi ma to riadne držalo a bola som riadne drbnutá s prepáčením :D A okrem toho spoliehať sa na moju digi váhu je ako spoliehať sa na to že zajtra vyhrám milion :D

Niečo pravdy na tom bude, že ked je žena vo fáze PMS vidí všetko reálne. Tak som to niekde čítala ;-)

carey

Maoam no ide o to, ze otec kupi chlieb, je tmavy a mysli si ze je fakt tmavy, on to necita, chapes kebyze ma vsetko citat, to uz by som asi vela od neho chcela, takze ked som doma a ine nie je, tak ho zjem a to je tiez biela muka vlastne... ale mamu som uz naucila ked robi palacinky ze dava celozrnnu a ten rozdiel tam fakt nie je vyrazny. Len rodicia no s nimi uz nic nenarobim..to uz len sama si kupovat asi a robit si

Maoam

Carey, ano, ale ja mam biopticky zisteny problem s lepkom, takze ja musim. Bio-obchody, presne.
Ale aj v supermarketoch obcas najdem nieco take.
TAk pokial jes halusky a pirohy raz za polroka, tak to je v poho, ja ze casto.
SAma ale musis citit, po com ti je zle a po com nie.
Ja ked som kedysi jedla este normalnu muku, mala som hrozne problemy po nej.

Maoam

Smilestarr :DD veelmi rozumne dievca z teba vzislo :D, to sa tesim ze si prec z toho, kedysi ta to drzalo :-/.
No ja odkedy sa vpracem do rifli c. 27, neriesim uz :D.
Tak raz mesacne zistim stav, potom predlzim na raz dva, tri...o 4 mesiace mame Vianoce a tam konciiiiiiiim, cize potom fajront, dufam, ze uz na veky vekov. Bola to dlha tema a narocna, takze sa tym uz nechcem zapodievat ale sa pustit do niecoho noveho :D. Ale najprv toto doviest do konca.

carey

Maoam - sak ja viem, zasa to jem raz za pol roka :D a to pecivo predavaju tak klamu, ze tmave a ziadna celozrna muka nic v tom nie je... A ty si kupujes ten chlebik pre celiatikov? Ja sa musim popozerat po obchodoch, to asi bude aj v tych bio ze?

smilestarr

no super maoam si v tom so mnou :) A hej jednoducho ma prestáva baviť sledovať tie čísla a kontrolovať každé plus ,mínus 0,5 kg...odvážim sa tak raz za 3 mesiace max. A som rada že som dospela k tomuto rozhodnutiu .

smilestarr

ludia ja som dnes nejaka rozjedená, navyše na mňa idú také depkové stavy .. :D Asi sa blíži PMS... tešte sa spolu so mnou :D

Včera som spravila jednu úžasnú vec... Z váhy som vybrala baterky a pekne ju odložila. Už sa nevážim,načo ...Radšej cvičím. Aj ked v tomto teple je to zabijak ...