Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

No chudokrvnosť, tym trpim, zelezo som brala v tabletkach teraz nic. Moze to byt jasne, ja ked tam budem sa rovno na vsetko spytam a poviem

Maoam

Danielka: preco automaticky? to sa robi pred operaciami, ano, vramci predoperacnych labor. vysetreni, lebo pri kazdej operacii moze pacient nadmerne krvacat alebo nastat komplikacia a musi sa teda pocitat s potrebou pripadnej transfuzie...preto sa to robi, ale normalne, ked ides k lekarovi s nejakym problemom, napr. zapal alebo ine, tak sa krvna skupina neurcuje, nie je dovod...

Maoam

Carey, zacat treba od klasickych veci, ako: nizky krvny tlak, nedostatok tekutin pocas celeho dna, anemia (chudokrvnost), znizena cinnost stitnej zlazy, jednostranna strava, malo zivej stravy (dlhodobo), vysoky podiel cukrov/sacharidov v strave bla bla bla...

xdanielax

carey - a co alergologicka? Mozno by si mala absolvovat aj to.

Daj si spravit uz aj ine vysetrenia z tej krvi, ked uz ti ju budu brat.

Maoam - ja som myslela, ze to automaticky je zistene, ked beru krv na krvny obraz, aka je kto skupina :)) ale tak zase som sa nieco dozvedela.

carey

Ale ja nie som unavena stale, len posledne 3 dni som taka nijaka.
Pojdem tam, ale doktorka ma dovcu, takze musim cakat do polovicky septembra.
So stitnou zlazou som nikdy nemala problem, ja tam potom pojdem a spytam sa kedy mam narok na kompletne vysetrenie.

Maoam

Carey, vsak si ju daj konecne zistit. Ak ti brali krv, tak zrejme na veci ako krvny obraz, sedimentaciu atd., ale krvna skupina, to je nieco ine. Normalne nech lekarka da ziadost pri najblizsom vysetreni, nech v labaku urcia krvnu sk. a Rh faktor.
Nie je normalne, ze si neustale otapena a unavena, ved mas normalny zivot, nerobis 12tky, bola si na dvoch dovolenkach, mala by si byt fit...:-///

Stitnu zlazu mas naisto OK? Neberies nejake lieky?

carey

No mas pravdu, ja som skor taka otapena a to by som asi byt nemala. Ale teraz prave ma zasa zacalo trosku boliet brucho, akom som zjedla uvarene vajicko...no tak vajickam sa budem vyhybat na nejaku dobu.
ja neviem ako to ze tam nemaju tu krv. skupinu napisanu, sak mi brali krv uz velakrat.

xdanielax

carey- ti este nikdy nerobili krvny obraz? Ved tam to musi byt napisane, ci nie??

Este k tomu jedlu, je ok, ze si jedla "lahke potraviny" kvoli tomu, co ti bolo vcera, ale v zasade su to same sacharidy a ak si jedla aj rano, aj naobed aj vecer nie je dovod aby si bola Z TOHO unavena.

carey

Maoam - no dnes som preto tak jedla, ze vcera mi bolo zle...nechcela som to dnes prehanat. Ale pijem dost cajov a vody.

Zistila som ze za ten odber krvi kvoli krv.skupine budem platit 13eur, a to len kvoli tomu ze niekto tam je neschopny a nemaju to tam napisane...normalne som nastvana

xdanielax

baby, inak preco skoro vsetky "celebrity" rodia cisarskym rezom? Jeden doktor hovoril, ze to nie je az take super ani pre matku ani pre dieta a napriek tomu skoro vsetky zname tvare rodia cisarskym. A nech mi nikto nevravi, ze vsetky maju indikovane nejake problemy, aby nemohli rodit normalne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk