Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Juchu, fuu, to som netusila, ved ste uz hladali dom, nie? :-// Ale rob, ako citis, intuicia neklame. Si este tak mlada...vztahov bude...

Pocuj, neviem kde byvas, ale skus pozriet aj H&M alebo New Yorker, tam mavaju Balconett, aj Takko take ma a stoja do tych 12-13e.

Juchu

Maoam - tak super, ze si spokojna :) Ja som pribrala viac ako 2 kg (od tych hormonalnych tabletiek) ale nemam pocit, ze by to na mne bolo niekde vidno, tak mi je to fuk :) A este k tomu som prestala fajcit uz je to 19 dni (takze kaslat na kila :) )

Akurat pozeram, ze kde su tu na okoli nejake obchody s bieliznou.. Nasla som jeden Triumph (ak poznas) ale vyzera byt fajne predrazeny :) No kuknem, ci nemaju dake podprdy v akcii :)

S priatelom.. Fuuu.. Raz som vam pisala, ze sa akosi od seba vzdalujeme... Taketo obdobie trvalo prilis dlho.. A myslim, ze som za to obdobie prilis stotoznila s myslienkou, ze je medzi nami koniec.. Aj som si svoje preplakala a teraz, ked sa zacal priatel snazit si ma udrzat, som uz akosi vnutorne presvedcena, ze by som chcela vyskusat este iny vztah (priatel je moj prvy vazny). Sme s priatelom sice stale spolu, ale zda sa mi, ze skor ako kamarati.. Neviem ako to medzi nami dopadne. Ja tomu nechavam volny priebeh. Priatel to doteraz tiez tak bral, ale uz mu asi zacina dopinat, ze sa blizime ku koncu, tak asi tyzden je mily.. Takze u nas je to zlozite :) A do toho stresy zo skoly, praxe, roboty.. Doma to tiez nemam ruzove, takze na prd obdobie.. Ale mam pocit, ze zacinam dospievat, som viac samostatna a silnejsia, takze ma to tesi :)

Maoam

Juchu, ten balconett typ je uplne genialny, je pevnejsi, sirsi do stran a da sa krasne nosit bez ramienok, aj keby si mala väcsie prsia, nie je problem. Daju sa zohnat aj okolo 13e.

Maoam

Juchu, mam ca. 52kg, dnes 52,5 :D.
Som spokojna. Motivacne rifle su mi sice este nie dobre, ale nech.
Ako sa ti inak dari, mas vela stresu, ze? Si tu malo a priatel ako?

Juchu

trosku googlim, ze co to je.. presne nieco take som si predstavovala! Som nevedela, ze to je konkretny typ.. Parada, si mi teraz pomohla Maoam, aspon rovno nabehnem do predajne a budem vediet, co chcem :) Dakujem :)

Ako inac pokracujes s chudnutim? (prepac, som tu dlhsie nebola).. Ja postupne naberam kila :D Takze do vianoc to isto-iste nebude :-/

Maoam

Juchu, kup si typ balconett, sedi super bez ramienok, je pevnejsia na bokoch, prsia ti nevypadnu aspon :-), mozem len odporucit

Juchu

Ahojte :) Tak som si prisla k vam vypit cajik a pozeram, ze mate super, pre mna aktualnu temu - podprsenka :D :D

Zajtra idem sestre na stuzkovu a idem si brat saty s holymi ramenami.. A ide ma z nich porazit :( Kupila som si u cinana taku to nalepovaciu podprsenku a uz som bola spokojna.. A vcera pri skusani som zistila, ze nalepena vydrzi asi 10 min a potom odpadava :-O Takze dnes idem kupovat nejaku obycajnu podprsenku bez ramienok, co je v mojom pripade horor!!! Nikdy, v zivote, sa mi nepodarilo kupit nejaku co by mi sadla.. Tak som sa nastvala a idem ako hovoris ty danielka do specializovaneho obchodu, nech mi tetuska poradi a nech ma to stoji aj 20e (zvycajne si kupujem za 4e)... Ved co, nech mam aspon jednu poriadnu :-/