Najlepsia kamaratka?

Príspevok v téme: Najlepsia kamaratka?
lamborginka

Mam najlepsiu kamaratku uz niekolko rokov , presli sme si spolu trapenia, radosti,sklamania z lasok , rozchody, zakladnu skolu, strednu, kopu zazitkov, hadky na zivot a na smrt udobrovania ,,,,len v poslednej dobe sa pozastavujem nad niektorymi jej vykivmi spravania, neviem ci je chyba naoazaj vo mne alebo v jejj ale cele si to zacinam davat za vinu aj sebe ,,aj ked okolie ma nazorr ze chyba nie je vomne ,,, Proste sme kamaratky a mozem povedat ze dobre ,,,len len problem je v tom , ze ked sa po mojom boku objavi nejaky chlap tak sa bud nahneva na mna alebo zacne robit sceny , vzdy ked som mala priatela alebo neajky vztah ,bombardovala ma telefonatmi sms, vzdy vcase ked vedela ze som s priatelom ci sa nestertneme ci nepodjeme von , a ked som povedala ze mozme len akurat som tam a tam s dotycnym zlozila mi tel s tym ze nemusime sa vidiet vobec,ked sme vybehli spolu von a bola v alkoholickom opojeni ked moj dotycny jej nevenoval pozornost alebo sa venoval len mne zacala v alkoolickom osiale mat zachvaty akkeho tupca som si to nabalila , a zakazdym si vynucovala pozornost ked videla ze to neplati na dotycneho tak mi nechvalila vyberr alebo jednodcuhcho vyvoalaa hadku stym ze sa to skoncilo tym ze sme sa nerozrpavali urcity cas a cele okolie oboznamila tym ako mam dalsieho frajera a vykaslaala som sa na nu a pritom pravda bola ina.A vecnee pri vsetkych mojich vztahoch som pocuvala len vycitky , ako sa jej nevenujem a som snim.je pravda ze viac sme boli v kontakte ked som nemala vazny vztah ale je pravda ze ked mate vztah chcete byt so svojou polovickou aj samy a nie chodit vsade v trojke ja on a kamaratka ... mala som par vztahov v mladosti ktore som ukoncila tym ako ma ovplyvnila svojim nazorom ze nie je dost dobry pre mna a tak som dala na nu a vztah ukoncila vtey bola najstastnejsia ,,,Moja kamaratka doteraz nemala vazny vztah a ma 24rokov a po poslednej skusenosti som rozmyslala nad nou a skutocne sa zamyslam nad tym ci je problem v nej alebo vo mne ... boli sme spolu na vikendovom pobyte z ludmi zo strednej skoly ...bavili sme sa , pili, spievali, zabavali , spominali na skolske casy...a samozrejme ze som bola rada ze som sa po rokoch stretla z byvalimi spoluziakmi a kecali sme celee dvva dni , zabavali sa , s byvalym spoluziakom sme prehodili aj nejaku tu pusu a dost sme si mali co povedat cele dva dni, samozrejme s tym ze som kamaratku stale zapajala do debaty , do spomienok , spolocnych zazitkov , a popoludni sme sedeli pri ohniku kde zrazu moja ,,Najlepsia kamaratka"vo vchvilke ticha medzi debatou na medzi vsetkymi spoluziakmi zacala po mne hulakaat ako s prepacenim ,,m na nu , ako sa venujem len jendemu a cely cas som len snim ako toto robim vzdy ako si nabalim vzdy partiu ludi pri seba ked sme vonku,a na nu vzdy ,,,m aka som a uz zacala pouzivat aj hrube vyrazy ,,vsetci zostali v soku co sa deje a ci kamaratka dostala skrat...aj ked v opojeni drinku som mala chut jej nieco povedat ale vedela som ako by sa to skoncilo ,,, tak som bola ticho a vypocula si vsetko co mala na srdci ,,,a boolo chvilku po zabave potom vsetci byvali spoluziaci ma ukludnovali tym ze to bol jej skrat a ma problemy samaa zo sebou nereagovala som a zabava pokracovala dalejj ale nie uz ako predtym ,,len som sa pozastavila nad tym ze toto robi pravidelne, vzdy, za celych tychh uz 10rokov ked vidi pri mne nejakeho chlapa vzdy toto robi ,,, vzdy sapravi scenu a hlavne v opojeni alkoholu ,,, (podotykam byvaly spoluziak sa jej davno na strednej skole pacil )ale nejak smeee sa dostt dali dokopy na stretavke ,,,ale nie je noralne aby totoo robila zakazdym ,,a uz hladam chybu v sebe, vsetci ma ukludnovali tym ze ma problemy sama zo sbeou, ze je to ziarlivost, a pod ale ja uz fakt neviem ,,,hovorime si najlepsie kamratky ale toto nie je o najlepsom kamaratstve ,,,a nie je toto prva prihoda uz sa to stalo niekolko desiatok krat ,,,vela ludi mi povedalo ze toto nie su najlepsie kamratky..to je o zavisti a asi uz aj nenavisti v opojeni alkoholu...je to normalne ???podotykam ked sme boli v partii, na zabave a videla som ze ma muzsku spolocnost, priala som jej aby sa zabavila , este som jej dala nejaku radu ako na to ,,a vzdy som sa tesila a nasla si spolocnost hened inde , ked mala pri sebe napadnika nechala som ich dvoch nech si uziju chvilku samty pre seba, a zabavku som si nasla aj pre seba avzdy som sa tesila ked mala niekoho pri sebe .len zatial ziadny vztah nemala neviem ci je to tym alenbo cim ale uz fakt mi to trosku prerasta cez nervy ,,,neviem co si mam o tommysliset aj cele okolie co soms a ich pytala na nazor sa vyjadruju len tym ez by si mala najst chlapa , zo stretavky ludia sa vyjadruju tym ze nic zle som nerobila a bola som som uplne noralna a venovala sa vsetkym nie len dotycnemu a tato moja kamratka sa takto zachvoala ,,predosli vztah som zacinalaa s tym ze musim mojho vyvoleneho predstavit najlepsiej kamaratke a dalsiejj kamaratke ,,,a tato moja najlepsia sa opialaa a v zachvate zlosti mi zacala nadavat pred nim, zhadzovat ma a vyzadovala si pusinky na rozlucku od dotycneho nakolko na mna sa nahnevala ,,,a potom v okoli rozsiirila ze som pre nu mrrrtva...lebo z party ma siel moj nastavajuci priatel zaniest domov k mojim rodicom ako im slubil a ja som nezostala s nou ,,,je toto podla vas noralne a opakuje sa to pravidelne ,,uz v posledejj dobe ani nevyhladavam jej spolocnostt aj ked som bez priatela alebo aj ked je niekto pri mne neviem ci uz je chyba vo mne alebo v nej alebo neiekde v strede ?????????????????????

lamborginka

sweater /mas pravdu aj si to vzdy uvedomujem , hovori mi to kazdy druhy co nas pozna , aj vlastna mama ktora to vidii z toho dospeleho pohladu ja to vidim tak vzdy ked je to tak a po case mi jej pride luto a poviem size to tak asi nemysllela ,,ale je to tak,,kazdy jeden mi tohovori ,, ale uz som sipovedala ze to naozaj nechcam tak nebudem ju kontaktovat a ak sa nahodou stane po case ze ona mna , pravdepodobne po skonceni tooho "vztahu"tak to kamaratsvo uz nebudem riesit..je to tak nie je kamaratsvo o tom ze sa niekto tesi z nestasia druhej akoze kamaratky ,kazdy jeden uspech zavidiii a o vtahoch nehovoriac ,,,je to tak teraz si to tak vsetko uvedomujem len dufam z eked pride den D nebudem opat ,,a ved asi to tak nemyslela "zabudneme a ideme dalej uz nie ,,,spoznala som vela dalscih uzastnych bab u ktorych pozorujeem aky je to rozdiel uprimne sa porozpravat , podporit vzajomne, tesit sa s jej uspechov ona s mojich a velmi si rozumieme len nas trosku deli dialka ,,,ale inak 100 a 1 ked si to porovnam s tou mojou akoze naj ,,kamaratkou mas pravdu dakujem za nazor velmi rozumny ,, )

sweater

nechapem, ludia robia chyby, zopar krat treba aj odpustit ved nikto niesme neomylny, ale naco je ti taka kvazi kamaratka? omg ved po svete chodi 7 miliard ludi urcite aspon polovica budu zeny tak si najdi nejaku novu ´naj´ kamaratku mas z coho vyberat a je po probleme... dufam ze som pomohol

lamborginka

tak tak to funguje ,,kazdy ta pozna ked mas peniaze a nieco znamenas ,,ked si chudak tak ta zrazu nik nepozna ,,,a tym padom ,,som len chcela ukazat ako niektoríí ludia navysia na sebavedomi ekd su trosku hore a zabudli z akej riti vysli...

lost

Alebo naopak. Ked je clovek "na dne" tak nikto ho nepozna :) ale ked sa "odrazi" aspon trosicku, tak uz ma kamosov tolko, ze sa musi rozkrajat, aby ich stihal :))

lamborginka

ze ajj ja sa cudujem ,, vyskocia moc vysoko a sim vysie vyskocis tym tazsii bude pad ,, )trosku niektoríí ludia sa neuvdeomuju az ked padnu dolu tam kde boli

lost

nj, ludia sa dokazu fakt zmenit na nepoznanie.. len tak, ako keby im PREPLO.. zaujimave preco sa to deje a hlavne tak casto...

lamborginka

len chcem k tomuto pribehu napisat ,,, aky je aktualny stav kamaratka ja,,,kamaratka si po dlhej dobe nasla kamarata na travenie spolocnych chvil...vztah to vraj nie je lebo on zatial nechce ze este uvidii ,,)no ale len k tomu kamaratka sa mi prestala ozvyvat , prestala volat na kavy, ,,na chate je prihlasena nenapise ,,, a po asi mesiaci som napisala prva co sa deje ani sa neozve ,,,vraj co sa mi ma co ona ozyvat prva ,,mam zavolat ja ona sa mne prosit nebude ,,,no a je to tu ,,,celee je to o tom ze ma teraz kamarataa (mozno buduci partner )s ktorym travi cas a nevie ani ze existujem a este takto tupo sa vyjadrii ,,, a len k tomu , beriem to ze chce byt snim , chce travit volny cas snim ,,,a prajem jej to , nech je stastna ,,,, len vidiim ze je asi poblaznena ,,,a a ona to neviidi ako ja rada by som jej poradila ale jej spravanie sa velmi zmenilo ,,,akoby vyhrala milion a nikoho neopozna okolo...chlapec vraj prvu noc s nou poo prvom zoznameni vyzadoval od nej oralny sex , takto spravila len nejak inak , na zacali sa stretavat ,,,vraj by snou aj chodil ale nepaci sa mu jej styl obliekania , a vraj pocuva hlupu hudbu , vraj sa sprava ako dieta ze by mala dospiet lebo je vraj ako dieta ,,,chcela by som jej dohovorit nech torksu si vazi sama seba ale ona si hovorii ze on je fajn a je jejj snim dobre ,,,tak som chcela nech ho niekedy doneise von ukazat ze sa pozriemje co je zac a tie vyhovorky typu neda sa , ja nechcem , nie on je aj tak pako ,,,, ako keby sa mi ho boji ukazat nepochopim ale len to som tym chcela povedat ze stalo sa ze ma znamost a otocila sa o 180stupnov ako keby ma v zivote nepoznala a to sebavedomie ako sa jej zmenilo no na nepoznanie ,,,a to bolo to co ona mi vycitala ze seriem na nu a to som vsetok cas s priatelom travila aj snou ,,a teraz takto a to sme si hovorili naj kamaratky ,,, ,,raz mi jedna osobaa povedaldala pockaj az si ona raz najde nejakeho tupka co si snou zacne nieco , uvidis ako ti oserie hlavu"ja nie to urcite nie a cuduj sa ssvteet tu to mame cudujem sa ako muzi vedia opantat zeny a nic by sa netalo velmi by som sa tesila z jej noveho vztahuu ale keby ten clovek stal za to a videlo ze si ju vazi ale podla toho co hovorila o nom tak sa bojim aby nebola sklamana ,,,no a potoom ma mozno opat bude kontaktovat prva...a nie odvolavat sa na to ze ona sa mi prosit nebude ani volat prva nebude ,,,,a ze najelepsiakamaraatka,,,

jajka001_

si asi velmi dobra osobka ked strpis take divne chovanie a mas ju stale rada, ale takto ti nici zivot a vztahy, je na teba chorobne priputana a pritom ta nema az tak rada skor je to majetnicky vztah lebo ak by ta mala rada by ti dopriala, asi je velmi osamela a ty si jedina kto ju znesie. uz ma dost rokov aby sa chovala rozumne a nerobila sceny, pitie jej tiez neprospieva ked sa nevie ovladat, mala by si najst aj inych kamaratov, kamaratky, lebo jej neprospieva taka zavislost na tebe. asi ma dost komplikovanu povahu z toho co pises, precitlivena na seba, nebude to mat lahke. skus jej najst chlapa :) alebo jej skus vysvetlit ze mas svoj vlastny zivot a ona svoj, aj ked to asi nepochopi a vezme to tak ze ju odstrkujes, nemozes sa kvoli jej sebectvu trapit.

bibba

myslim si, ze uz fakt prisiel ten cas. cas nato, aby si jej povedala, ze ju opustis ako kamaratku, ak nezmeni svoje spravanie. nie si handra alebo nejaky trulko predsa. alebo ked si tak bud s nou nadalej :D ale myslim si, ze tu ani nejde tak o teba. ide tu o nu... ma nejaky vazny problem sama so sebou, a ventiluje si ho na tebe, lebo ty jej to dovolis...

lamborginka

normalne zdielam oba nazory ja40 aj lost , to iste padlo z ust mojej mamy ktora si to tiez vsimla , ze za dobrotu na zobrotu a ked ju aj vstkych budem lutovat tak aj dopadnem...tak takk a ked raz pride ten pravy mozno ani nebude vediet ze existujem..co sa prejavilo uz niekolkokrat ked prisiel do cesty nejaky chlap a ked chlap vycuval opat ma kontaktovala ale nebrala som to ako ona brala som to tak ze jednoducho sa stretaaava s niekym tak chcu byt spolu a my dve si vybehneme ked bude cas,, a teisla som sa ze bude konecne stastna a nakoniec to nevysloo....a s tou,,Lesbou"to sa vyjadrilo dalsich niekolko desiatok znamych co vedia o tych vystupoch ale o tom pochybujem ze by bola aj ked sme sa rozrpavali aj o tom ked to uz na mna prislo a chcel som sa o tom otvorene porozpravat , lesba vraj urcite nie je a na mna neziarlila vraj nikdy na ostatne kamaratky ano ale vraj na mna v zivote a ze ani nevie preco ,,ale nikdy ,,,no ale nejavii sa totak ,,aj sama si to uvedomujem akoto vidiim realne ,,ale potom mi to pride luto a poviem si ze asi totak nemylslela ...som trosku naivnucka v tomto ,,,ale skutocne uz ma to nebavii ,,,a cim dalej tym ma to viac prestava bavit,,,uplne ma to vycerpava aj psychicky a dostt zoziera ,,toto skutocne nie je kamaratstvo ,,,, a to gallardo raz mat ,,))) mozno raz nasetrim ,,))