Prečo? prečo práve ja?

Príspevok v téme: Prečo? prečo práve ja?
Smutnucka191

Viem , aké existujú choroby, ked to tu vsetko citam, je to naozaj hrozne, muzi sa trapia malymi penismi, \"neschopnymi\" spermiami, zeny-rakovinou, nadormi, krasou, kozmetikou, babetka-zltackou, roznymi syndromami... tak to oproti mojmu problemu asi naozaj sa maju horsie, a su silnejsi ako ja, a vedia prekonavat den co den hrozne spravy...Ja mam 17r a viem, asi ze nikdy nebudem mat muza, muza kt. ma bude milovat taku aka som, aj ked mam zdravotne problemy, a nie som vobec krasna, ale aj tak sa den co den snazim najst niekoho, ale starsi muzi taky okolo 20, by sa mi vysmiali a ti este starsi randia skor iba s modelkami ktorym platia za spolocnost a sex. Myslim, si, ze vsetky moje kamaratky /alebo aspon polovica/ mali uz priatela, sex, bozky a objatie a krasne slova ako lubim ta, chybas mi, chcem byt s tebou ale ja nie, a ked aj boli tie slova, tak urcite len zo srandy. Trpim nadmernym ochlpenim, nie som atraktivna, v skole nemam moc priatelov, nie som oblubena, preto ani si ma ludia neberu medzi sebou, dokonca uz pomaly nebudem musiet nosit ani okuliare ale myslim, ze aj tak sa to tym nezlepsi, tak ci tak,mam okruhlu tvar a bude to vyzerat este horsie..... ale stale ma drzi iba ta myslienka pri srdci ze ludia sa maju naozaj horsie ako ja, a zvladaju to, tak preco by som nemohla aj ja? asi na tom nie som dost psychicky vyspela aj ked sa snazim.. nasi nie su ani na tom dobre financne, takze ako kazdy rok budeme zasa sediet na zadku doma! niekedy si naozaj hovorim, ze preco ja nemozem byt krasna, oblubena, to by ma naozaj potesilo, ale mozno fakt staci len par krasnych slov, a bozkov od toho praveho, co je ale v mojom pripade nerealne som proste nepritazlive dievca ! :-(

lost

Pytas sa preoc nemozes byt atraktivna a krasna atd..

Toto je extremny paradox..

Ty si totiz krasu a atraktivitu a bohatstvo nedostala pri starte, tj nemala si to a ludia co nemaju si vazia daleko viac ako ti co to maju.

priklad:

daj niekomu milion korun len tak na ulici, co s tym spravi? asi oslavi, tj 5% prepije, 25% rozda, 50% preflamuje a zvysok mozno dozije a za 3 roky je v rovnakych problemoch..

ale nauc niekoho zarobit si milion a hned si uvedomi aku to ma hodnotu

presne to iste plati o krase, atraktivite, oblubenosti, no aj inteligencii a mnoho inych veci v zivote :)

lost

Hmm, tak k tomu problemu - neda sa to vyliecit? niekde so mpocul napr ze laserom..
nehovorim ze hned v pondelok, ale tak mas na to este par rokov casu :)

to ze nie si krasna to je relativne.. niekomu sa stale budes pacit, a nie len vnutorne, ale kazdy ma iny typ ktory sa mu/jej paci.

to ze nemas v skole priatelov, tak ja by som skor povedal ze ONI nemaju za priatelku teba :)

proste ludia a hlavne v tvojom veku su blbi.. hladaju kamosov "modelov, modelky" ale nepozeraju na vnutro - a kedze ty si ten problem uvedomujes, zrejme nie si az taka blba a poznas aj ine hondoty, tj. oni to prehliadaju, tj. ich problem.. isto si najdes niekoho kto ta bude chapat atd..

a to ze >50% kamosiek uz preslo vsetkym okrem manzelstva je uplne jedno :)

ja som sice nie zena, ale ked som mal 17, tak som si hovoril PRESNE to ISTE... ak oty teraz.. avsak... teraz mam o pat rokov viac a uveodmujem si ze vek 17 rokov je este veeeeeelmi malo na cokolvek okrem domacich uloch :)
- bez srandy a vazne.. nema to cenu nieco silit naschval, pozri ako skoncia vztahy tych ludi.. isto >50% z tych >50% skonci :) tak aky to ma vyznam... decke lasky proste..
a to ze sedis cez leto doma?

no zijeme v krajine kde je situacia zla.. je vela ludi co ma viac ako ty a nikdy nebola pri mori, ani v jeho blizkosti.. tak to nie je take strasne..

mas zivot pred sebou a ked prvy krat pojdes na dovolenku v 25, tak co? nic :) nevadi, o to viac si to VAZIS...

venuj sa sebe, pracuj na sebe, studuj, rozmyslaj co chces robit (ale nie prilis tvrdo, sem tam sa aj zabav) a uvidis ze buducnost bude daleko jasnejsia ako si myslis :)

uplne vazne, zivot sa moze otocit o 170-180 stupnov takmer "cez noc" alebo proste za par dni... a to nemusis vyhrat loteriu, alebo natrafit na princa na bielom koni... staci ked stretnes jednu kamosku, kamosa a uz pride lavina udalosti :)

a este nieco..

beskyd

no vidis, a keby si bola atraktivna a ziadana tak o tom vobec nerozmyslas a hladas samca s dobrymi genmi a zabezpecenim tak, ako kazda zena, ktora si to moze dovolit.. to je proste zivot. ti co si mozu dovolit chcu to najlepsie a ti co nie apeluju na moralku, city, lasku a charakter. ze vam z toho nie je zle...