Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako udržať na vlasoch farbu?

Príspevok v téme: Ako udržať na vlasoch farbu?
kalel

Mám s tým problém, farba ktorú si na vlasy dám mi vydrží možno tri mesiace a potom sa mi zmije do mojej pôvodnej farby - špinavý blond. Chcela by som byť hnedovlasá. Ale nemôžem farbu na svojich vlasoch udržať. Najskôr som si myslela že je to farbou, značkou, že nieje moc dobrá, hoci som skúšala všetky druhy a značky farieb vždy sa mi farba časom úplne vymyla. Nevyrastá mi, vymýva sa. Mám zvláštne vlasy, a neviem čo s tým.

DzanaFX

Kúp si dofarbovač zo salónu, mne takto vydržala farba dva mesiace - ale sýta farba, nevymyla sa tak rýchlo...Inak po mesiaci mám už vlasy do ryšava :-D...Farbím na červeno, táto farba sa vymýva zo všetkých najviac...

kačena

Ja som si farbila vlasy minulý týždeň a dneska ich mám už úplne také isté ako keby neboli ani farbené...a to som si kúpila ešte aj dlhotrvajúcu farbu a akosi to nezaberá...čo by bolo dobré aby sa tá farba udržala čo najdlhšie ? :)

ked-

sa ti uplne vymyva tak to nebude farba,ale sampon...
napis presne ake farby pouzivas...
ale je mozne ze mas velmi silne vlasy-poznala som jednu osobu ktora si dala trvalu a ked vytocila kadernicka vlasy z nataciek ostali jej rovne ako pred natocenim-tiez mala velmi hrube silne vlasy...

lochness

tri mesiace a to sa ti zda malo? :D pokial viem tak farbu odporucaju obnovovat kazdych 4-6 tyzdnov, ako ktoru... aj ked ja to robim podobne ze si farbim vlasy tak raz za 2-3 mesiace aby som vlasy velmi nenicila a som celkom spokojna lebo farba sa mi postupne vymyva z tmavohnedo-cervenej na celkom peknu hnedorysavu (az na tie odrasty teda :)) takze podla mna dlhsie farba jednoducho nedrzi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako udržať na vlasoch farbu? - Fórum - ZDRAVIE.sk