Ako dlho po vytoku zacne prva menstruacia..

Petii

Ahojte.. O chvíľu mám 14 rokov a ešte stále nemám kramy.. Vytok mám už dva roky no V poslednej dobe ma začalo bolieť V podbrušku (skôr celé brucho) začali má bolieť aj kríže.. Myslite že to za chvíľku dostanem?

Kacik

Dobry den rada by som sa spytala mam 12 rokov a uz asi 2 roky mam vytok bielo-zlty ze kedy by mala prist prva menstruacia lebo moja kamaradka ma 11 rokov a uz ma menstruaciu

Sajusha26

Ahojte chcela som sa spytat ze mam 14 rokov a este nemam menstruaciu ale vytok mam uz rok a raz je biely a potom zlty neviete kedy pride alebo nieoc?
Dakujem za odpoved

smeja007

karca je uplne normalne ze mas vytok to ma kazde dievca ale toto som mala aj ja bieložltý výtok som mala asi 2 roky potom tiež prišiel taký hnedý a znovu po dvoch rokoch som dostala menstruáciu ..

karcaaa

ja mam bielozlty vytok asi 2 roky a mam 11 rokov asi pred 20 dnami som mala taky husty tmavohnedy vytok som sa zlakallaa co to malo znamenat poradte pllsss ... mozem cakat prvu menstruaciu??

katu5ik

ja som tiež strasne chcela dostat menses:D:D ked som mala 11 a pol tak prisiel a ja som sa citila ako velka zena:D:D:D a teraz???po 6 rokoch mi to tááák lezie na nervy:D:D navyse mam aj bolestivu menstruaciu, ach...a mavala som 2 tyzdne menses, tyzden nie a takto dokola, tak to bolo na nervy..ae teraz beriem atk.. tak v poho :) ale aj tak .. uvidite babeny ako potom buedete nadavat:D

girllka

Baby, nebudte nedočkavé. Je to úplne individuálne a každé telo sa pripravuje trochu inak. Niekomu začne menštruácia po mesiaci, inej začne po polroku a ďalšej až po 2 rokoch. Preto vám radím, nebudte nedočkavé. :D
Potom budete hovoriť: Že som to nedostala neskor a podobne.