Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čúrací sen. Ako mu predchádzať?

Príspevok v téme: Čúrací sen. Ako mu predchádzať?
MMarcela

Je to sen ktorý ma poriadne vytáča a neviem ako mu predchádzať. Opakuje sa niekoľkokrát ročne a je neuveriteľne živý. Normálne sa mi sníva, že mi hrozne treba, že som konečne dobehla, sadla si a cikám. V sne zažijem slastnú úľavu. Bohužiaľ nikdy si neuvedomím, že som v posteli, že je to len sen, a tak cikám naozaj. Zobudím sa až keď je dokonané. Občas v tom sne aj spláchnem, alebo sa mi už začína prelínať s iným snom. Asi mi chvíľu trvá kým sa zobudím, predpokladám, že to nie je hneď po pocikaní. Hanbím sa za to, no napriek tomu som sa s tým zverila lekárke a tá mi povedala, že to sa stáva, že mám to brať s humorom, lebo riešiť sa to nedá. Skoro v tridsiatke sa zobudiť pocikaná je dosť deprimujúce, neviem ako sa to dá brať s humorom. Už ma to vyvádza z miery, preto ocením každú radu, každý tip.

lost

Skus sa naucit prebudit zo sna.. i ked sa to nenaucist zo dna na den, mozno casom ano..

proste si stale opakuj "toto je len sen a ja sa CHCEM zobudit, CHCEM SA ZOBUDIT" a mozno sa zobudis, ak to bude naozaj sen :)

mne to zabera ak mam az prilis divne nocne mory kde uz ide o zivot a niet uniku :) niekedy to funguje, no clovek nema vela pokusov.. popripade sa skus v tom sne STIPNUT :))

popripade nepremokovay potah sa da kupit uz od 10-20 eur asi, ja mam toto: www.miminkovo-mamickovo.eu

alebo nie som si teraz isty, bolo to za cca 25e, a zo SR, ale zlozenie malo podobne.. ten bambus je vcelku prijemny (trosku mozno drsnejsi ako bavlna, ale zahadne je to jemnejsie ked na tom clovek lezi)

aha, uz to mam, ja to mam oditalto:
eskrina.sk

ale tam su teda divne ceny, mozno to prve co som poslal je rovnake a mozno sa da najst aj lacnejsie :)

ked uz nezaberie to "chcenie sa zobudit" :)

popripade:
aku mas teplotu v spalni? nie je tam prilis chladno ?

jankaaaaaaaaa

mne sa tiez take snivalo nedavno a uz som aj sedela na wcku a isla curat a presne vtedy som sa zbudila nastastastie. neviem ako sa da tomu zabranit a ci sa da vobec..

blondula

taketo sny mavam aj ja,ale zatial som sa vzdy vcas zobudila a sla na zachod.ako dieta som sa do 7 rokov pocikavala.mala som zapal mocoveho mechura.pamätam si,ze ako dieta som sedavala v lavory vo vode,mama mi tam nieco sypala a preslo to.neviem co to uz bolo.
ale to co tebe povedala lekarka je na smiech !! ja si nemyslim,ze pocikavat sa v takom veku je normalne :-( !!

jajka001_

neviem, mozno len technicky zabezpecit aby si nezaspinila postel- su ludia ktori trpia pomocovanim ako diagnozou, takze existuju plienky pre dospelych a aj nejaky potah na postel. vycikat sa pred spanim a nepit vela na vecer. asi mas dost tuhy spanok. neviem ci spavas sama ci s partnerom. skus si nastavit budik povedzme na stvrtu hodinu a ist na wc, aby sa ti to nestalo.
mne sa tiez snivaju zachodove sny ked mi v noci treba cikat- s tym rozdielom, ze wc ktore najdem su vzdy nepouzitelne- obsadene ci špinave, takze stale hladam dalsie a dalsie kym sa nezobudim
mozno este hypnoza by ti mohla pomoct...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.