Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

Pilysia

Pekný deň Verda, ja fungujem rovnako ako Paulla na wobenzyme a zdravej strave už vyše pol roka. Oproti tomu ako to bolo so mnou pre zimou som na tom dnes o mnoho lepšie. Nemám tám dolu žiadne problém a čo je podstatné cítim sa celkovo zdravá. Tento rok som ešte nebola ani u lekári s mykózou alebo niečím podobným :-) čo je u mňa veľký pokrok

modráčik

Zápal pošvy sa dá účinne vyriešiť aj prírodnou cestou, len je to dlhodobejší proces.Mám s tým skúsenosti aj vlastné aj známych,vždy nám to zabralo a nevrátilo sa, čo je dôležité.Predtým sme to riešili liekmi, odrazilo sa to na pečeni a žalúdku.Toto je bez vedľajších účinkov.

kaslia

Baby je to predsa normalne, ze lieky su na liecenie roznych problemov. Pri zapale posvy a podobnych problemoch je nutne to riesit liekmi najlepsie enzymovymi nie doplnkami a vitaminmi, ktore neprinesu ziadne vysledky ani pri dlhodobom uzivani.

Verda

Paulla to Ti verím tiež si tým prechádzam a veľmi ma to trápi. A mám pocit, že môjho priateľa dokonca viac ako mňa. Chcela by som sa týchto problémov zbaviť hneď a zaraz ale to asi nebude také jednoduché. :/ Ako dlho funguješ takto?

Paulla

wobenzym v kombinacií so zdravou stravou pomohol aj mne zbavit sa gynek. problemov. palenie a svrbenie su konecnee fuc, predtym som poskusala kadeco. mala som aj obdobie ze som nemala vobec chut na sex pre to a to bolo dost zle vtedy..

pocahontass

to tak aj logicky vychadza :) preco inak by sa delili na lieky a doplnky, nie? cize pri problemoch by clovek mal siahnut hned po liekoch a nie sa dat na nejaku nezmyselnu liecbu doplnkami. Dobre vediet :)

modroocka333

no co prisla si na nieco? ja som sa v lekarni pytala lekarnicky a ona hovorila, ze lieky vacsinou su urcene na liecbu nejakeho problemu ale ze doplnky nie, ze tie nedokazu vyliecit cloveka.

pocahontass

tak to ci je v tom nejaky rozdiel to by fakt zaujimalo aj mna. Ak na to prides tak mi mozes dat vediet ;) aspon budeme o nieco mudrejsie. Kaslia len so zdravou stravou? Ale ked lekarka predpise nejake lieky tak by nemal byt problem ich kombinovat s tymi na imunitu ci?

modroocka333

ale asi aj dost zalezi ake lieky na imunitu sa beru nie? lebo co viem tak su aj lieky ale su aj doplnky, len neviem ci je v ucinku nejaky rozdiel :/

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal posvy - Fórum - ZDRAVIE.sk