Zapal posvy

Príspevok v téme: Zapal posvy
smutne_dievcatko

mam zapal posvy....od augusta 2006..nie opakovane....stale! niekedy sa to zlepsi, inokedy zhorsi, niekedy to mam iba take ruzove, inokedy brutalne cervene...neboli ma to, nestipe...niekedy to vobec necitim a niekedy hej...no ten neprijemny pocit sa neda definovat..nie je to bolest, nie je to palenie....ale je to neprijemne...gynekologicka mi spravila testy, dala mi lieky...cipky, masticky...nepomohlo...prisla som znova a znova...zakazdym mi dala nieco ine...nepomohlo :(.. po 4 mesiacoch mi povedala ze vysledky testov su v poriadku, dala mi gynoflor na obnovenie prostredia v posve a povedala ze som zdrava...no napriek tomu nie som....uz nemam sil tam viac chodit...cakat 4 hodiny v cakarni, kupit lieky ktore nepomozu...od decembra som tam nebola, aj tak by to nemalo zmysel...mam 18 rokov...pohlavny styk som este nemala, umyvam sa len cistou vodou, nenosim tanga, len bavlnene gatky, srkatka dodrziavam vsetky hygienicke predpisy...zdravo sa stravujem..jem cesnak, probioticke jogurty...aj tabletky som skusala, pijem zeleny caj aj lapacho, skusala som aj vilcacoru, skusala som sa natierat 80% gelom aloe vera, nikdy som netrpela nicim vaznejsim nez je chripka alebo nadcha...tak preco toto? co s tym mam robit? to naozaj neexisruje nic co by mi pomohlo??? to budem do konca zivota trpiet???

cistaell

ja sa musim pridat ku zastancom wobenzymu, mne velmi pomohol, neviem si ho vynachvalit. Pomohol pri zapaloch, po operacii a aj v case, ked som mala problem s vaginalnymi mykozami.

xenia111

ja som bola na urologii a odporucili mi IALURIL je bez predpisu uziva sa 15 dni a dost mi pomohol stoji do 15e a staci jedno balenie raz za cas si nasadit ale uzivat ho pravidelne raz denne 15-30dni
vyskusajte

Livinka84

Hovorila som to mame aký mám problém keď že pracuje v nemocnici pýtala sa a tie jej povedali nech vyskusam ten wobenzym ze pri takýchto opakovaných zapaloch fakt hrozi ze budem neplodna :( tak ze idem do toho idem vyskusat wobenzym dufam ze zaberie

RNG

Stastna, tak ti uvediem napr z Swansonvitamins.com entricky pokryty Tripple strength panceratin 4 X, ktory obsaduje na kazdu tabletku 1500 mg ekvivalent pancreatinu, co je 7.5 krat tolko, ako stary wobenzyme, a 300 tabletiek dostanes u nich za $ 12.49 Nuz ale kto neovlada matematiku, tomu je zbytocne vysvetlovat taketo zlozite veci, ti sa spoliehaju na vieru v svojich lekarov a ich rady.
Samozrejme tito nemozu ani len hovorit o onych vyrobkoch, nez oficialne schvalenych farmaceutikach. Za prve nic ine ich v skolach neucia a za druhe su povacsine alebo prilis lenivi na samostatne studium v tomto pre nich neznamom poli doplnkov, a naviac ich od toho odhovaraju, dokonca zastrasuju.

stastna125

Neviem si predstavit ze by som si každý ten enzým kupovala zvlast a wobenzym nie je najlacnejsi liek a neviem si predstavi kolko by ma to stalo keby to kupujem osobitne. A keby je ten Wobenzym taký slabi ako pises tak by asi tolkým ludom nepomohol no nie

majus1463

dakujem,jozefe,no veru mas pravdu,to oregano mi vyvolava krce,a cely den ho citim v krku,tak som uvazovala o tabletkach,ze najblizsie kupim.a ten digestol co mam je asi skor na travenie,ze?ale ine enzymy som nevidela...mam dlhsie problem s dutinami,stale zatekajuce hlieny,tak som skusala ..inak aj boswelia s kurkumou je jednotka premna,protizapalova

Jozefe

Nerobia ti tie oregano kvapky zle?..lepší na toto je preve oregano oil od NOW kde tak kapsula sa rozpadne až v čreve a nedraždi žaludok či pažerák..navyše ta verzia je velmi silna čo do obsahu učinnej látky carvacrol.

Jozefe

entericky pokryte enzymy sa nerozpadnu v žaludku ale v čreve a tym sposobom čistia telo a nespaluju sa na travenie potravy.NAC myslím že môžeš hocikedy ale jednoznačne probiotika až na večer s tou vlakninou,jablkom(vsetko to akoby splachnuť) a aspon dve hodiny mimo antimikrobialnych kedze tie by mohli probiotika usmrtit...ja davam probiotikum rano nalačno s vlakninou a večer pred spaním...potom je jedno ako užívaš oregano aj kokosak...znie to ako protiplesnovy rezim kde je najdolezitejsia ta dieta!