Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

duchovia

rebellin

Duchovia, svätená voda, svätené sviečky, soľ, vyháňači duchov, neuveriteľné na čo ešte dnes ľudia veria, načo majú mozog v hlave? Ja sa len čudujem aké sú ľudia ovce

sio

Moja znama mala rovnaky problem s kupenym bytom.Cele noci nespala a mala vnutorne depky ...uzkost a dalsie prejavy aj ked v byte nebola sama.Nebudem spominat forum kde roby p.Milan vela krat som spomenul ,ale je to odbornik na tuto sferu.Nepouzival ani svetenu vodu ,ziadnu sol nakazal jej nieco v byte robit s vonnymi tycinkami ale nechcela prezradit co a vsetko co citila sa behom dvoch noci stratilo.Tak mi to ona podala teda taka je moa dalsia reakcia .Vsetkym prajem pekny den ludkovia.

taffy

LETICIA-ked sa niekde nastahujes,tak ako vies co sa v tom byte stalo?! ten kto ti byt predava tak ti to nepovie,a postupom casu sa to dopocujes,ci?

noaa

..da sa vselico robit, dat napr sol na miske do kazdeho rohu v izbe kde "strasi", potom tu sol VYHODIT !!!. alebo vysvätit byt, zapalit svatenu sviecku, ci najlepsie zavolat niekoho kto sa tym zaobera a odvedie dusu do svetla tam, kde je jej miesto..

LETICIA aka je ta formulka ??

LETICIA

na duchov verim, nastastie som ja este nevidela, ale poznam ludi co sa im to stalo, kamos robil na hoteli ktory je mimo mesta pri lese, velikansky, nemal tam ludi bol tam sam a stalo sa to, ja tvrdim, ze k ludom co maju ciste svedomie nepridu, ale ked sa zda, ze sa nieco cudne deje, je jedna formulka ktoru mi povedala babca a ta sa ma v tej situacii povedat a prezehnat a zmizne to a vysvetit byt ci dom, nikdy by som nebyvala po ludoch kde sa nieco tragicke stalo, u nas v meste mame taky dom co tam jeden spachal samovrazdu byvali tam uz 2 rodiny a zutekali, teraz ten dom je cely pomrezovany vcera som ho bola kuk.

bingham

ahoj bibba.. :))...hej...to bolo to dolezite co som chcel vediet...ale je toho viac...je to uz davno...ale ako ti dopadla skola...alebo pracujes ???....ci stale mame prazdniny :))...drzim ti palce...nech sa ti dari...a mas poriadny babatkovsky spanok :))

bibba

bingham... ako mi je? neviem presne naco narazas, ale asi myslis moje vysadenie liekov, ci mylim sa? mam sa zatial fajn :) antidepresiva uz neberem asi 3 tyzdne, lieky na spanie asi dva tyzdne, neviem presne. doma mi hovoria, ze sa spravam este lepsie nez s liekmi. nie som taka nervozna. asi to je pekne svinstvo... ale zo zaciatku som nevedela spat. uz to je lepsie... dik :*

blondula

a ked sme pri tych zvieratach.s priatelom sme byvali v jednom byte a mame kocurika.velmi casto sedel pri mne na gauci a pozeraval do uzkej chodby.len sedel a cumel.bola tam aj spalna.potom isiel pomaly na tu chodbu a pozrel do spalne :-((( ked som to povedala priatelovi,ten mi na to povedal,ze vela krat sa mu stalo,ako keby nieco videl.zevraj tien nejakej zeny :DDD raz v noci nemohol spat a rychlo zapal svetlo a kukal pod postel,bol vystraseny,zevraj niekto-nieco ako keby pozeral cez pootvorene dvere a siel dovnutra :-((( ani si nevedzte predstavit,ako strasne som sa bala :-(((( a kocur to nebol,ten spaval na mojej strane postele so mnou....
bu bu bu !!! :DDD

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

duchovia - Fórum - ZDRAVIE.sk