co mam robit s jeho exmanzelkou?

Príspevok v téme: co mam robit s jeho exmanzelkou?
jjj

mozte mi prosim niekto poradit ako sa mozem vyrovnat s priatelovou exmanzelkou? myslim tym vobec ze ich vztah zasiel tak daleko aj ked to nebolo z lasky... vobec, cela ta minulost okolo toho je nieco na co nedokazem prestat mysliet. ja ju nepoznam, ale zaroven nedokazem o nej nezistovat veci... proste ma to velmi trapi a neviem ani preco az tak velmi a neviem co stym...

bababa

ťažko ti je rozumieť nevadilo ti to a zaplietala si tam ničiu dokonalosť. Ak ti to na začiatku nevadilo je jasné, že niečo sa muselo udiať ak ti to teraz vadí a pokiaľ nepovieš čo, nik ti neporadí ako sa toho zbaviť. prepáč že sa ozývam až teraz, ale boli sme na návšteve.

jjj

nestupnovalo. nevadilo mi to najskor... ked zacala rypat tak mi to zacalo vadit, ale rychlo sa ukazalo ze je chora a klame kade chodi a stracala sa sama v klamstvach a tak mi to prestalo vadit. teraz je to ine... asi je to len o tom ze nikto nie je dokonaly a to je vsetko... takze by som nemala vyzadovat dokonalost.

jjj

lubit, milovat, byt len zalubeny... - to su diametralne odlisne veci. Ako aj karel Kryl povedal, i jednou za zivota milovat je dost...

jjj

bababa, akoze nechapem kam mieris???
mylsim ze je lahko tebe sudit ked nevies cele ako to bolo, samozrejme ze ho nedonutila a on sa branil... je to komplikovane, ale len v skratke: ked niekto klame o tehotenstve a spacha pokus o samovrazdu.,.. tiez by ti nebolo vsetko jedno...