Som v tom?

Príspevok v téme: Som v tom?
dendi

Zdravíčko. Chcela by som sa spýtať, aká je šanca, že som tehotná, keď som mala pohlavný styk deň po skončení menštruácie? Ochranu sme nepoužili, no vystriekal sa na mňa. A ešte by som chcela vedieť, po koľkých dňoch zistím, že som v tom? Teraz je to 12 dní, čo to bolo.
Ďakujem za info

Lulu2011

asi tak...ze ozaj neries sekrety, bola si aj tesne po menstruacii a pochybujem, ze nejaky zazrak nastane a ty budes z nicoho v tom, ak sa tak strasne bojis, pouzivajte antikoncepciu a neriskujte

blondula

v nejakej teme som pisala,ze ja som sexovala s priatelom par dni pred kramamy a par dni po kramoch naostro,urobil sa do mna a neotehotnela som.tebe sa urobil na brucho :DDD
neries sekrety,sanca na otehotnenie je miziva !!!

dendi

No sestra zistila až keď bola v piatom mesiaci, že je v tom a mala pravidelnú menštruáciu. A sekrét neobsahuje spermie?

neva

Pravdepodobnosť otehotnenia v tvojom prípade je veľmi malá. Avšak do budúcnosti si zadovážte antikoncepciu, aby si nemusela stresovať.
K tvojej druhej otázke:
Zistíš to, až keby Ti vynechala menštruácia.

Lulu2011

nie si tehotná, ci myslis, ze ked na tebe boli spermie presiakli nejakym zazrakom do maternice? :)

ja sa cudujem, ze sexuju spolu ludia, co nevedi anic o pohlavnom zivote :( o zakladnym funkciach tela, ach jaj