Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky fibrinogen

Príspevok v téme: Vysoky fibrinogen
16slonik

Dobry den mam 23 rokov a uz roky som chudokrvna teraz sa mi to ale zhorsilo mam velmi slaby krvny obraz a okrem toho mi nasli vysoku hladinu fibrinogenu konkretne 4.3 nevyznam sa do toho..ale na nete som citala ze je to dost vazne vie mi niekto povedat ako sa to da upravit? som objednana na odborne vysetrenie na hematologiu ale az o mesiac..som ztoho teraz ale vlemi nervozna navyse som do toho dostala aj stavy uzkosti mozno to je z toho ze som sa toho vsetkeho zlakla..okrem toho som totiz skoro skolabovala a skoncila na pohotovosti kde mi dali tabletku na ukludnie..na anemiu beriem aktiferin..a B12ku..prosim vie mi niekto poradit ci je ten fibrinogen velmi nebezpecny alebo sa nemam coho bat?

Stérimar

Dobrý deň

Mám fibriláciu predsiení, preto musím brať liek na riedenie krvi.
Brala som Pradaxu 150 mg 2x denne.
Ochorela som na chrbticu, dostávala
som infúzie a po jednej som mala veľký hematóm ako ruka. Kadiol. mi dala slabšiu Pradaxu, t.j. 110 mg 2x denne.
Po pol roku som dostala drobné vyrážky na rukách, hrudi a stehnách.
Internistka ma poslala kožnej. Tá mi dala mastný krém a na noc kortikoidný krém. Kedže to neprestávalo, šla som zas kardiol. tá keď videla že mám kreatinín 105, prehodila mi Pradaxu na Xarelto-na riedenie krvi.Fibrinogén mám 4,5
To si kardiol. nevšímala.

Mastím si vyrážky, ale len trošku sa zmiernili.

Prosím odpoveď od lekára, či som dobre liečená? Mám 76 rokov. Ďakujem!

Prosím odpoveď

RNG

Je viac enzymov , co ma fibrinolyticku cinnost a naviac rozpusta krvne zrazeniny. Spomeniem najma nattokinazu, lubrokinazu a ciastocne aj serrapeprazu. Pri nebezpeci tvorenia fibrinovych vlakien alebo zrazenin je davkovanie 3 x 2000 FU, na prazdny zaludok, hodinu pred jedlom.
Tieto enzymi boli schvalene ako neskodne potravinove doplnky, ani pri 10 nasobne vacsich davckach nebolo pozorovane krvacanie, takze je to uplne bezpecne brat.
Actiferrin je mizerny zdroj zeleza, anorganicky sulfat, ovela lepsie su zdroje , ked je zelezo viazane na aminokyseliny, s pridavkom vitaminov B-6,B-9 a B12, lebo to vsetko je potrebne na tvorenie cervenych krviniek.

16slonik

no tak najviac vie asi mama ale aj tej to nechcem zvelicovat a vie to len okrajovo priatel este menej nechcem aby si o mne myslela ze som blazon..ale naozaj pojdem to je jedno kde..ale ak mi to pomoze..tak budem len rada..lebo si chcem uzivat zivot..

16slonik

dakujem za odpoved..odteraz si obcas aj vylozim nohy..a budem sa tomu statiu a sedeniu vyhybat..aj ked som sa az zlakla tej vety zvysok si mozes domysliet..tak teda ten mesiac vydrzim dakujem :)

ajajaja

neviem toho z mediciny vela, ale fibrinogen sa uplatnuje pri zrazani krvi, teda,ked ho mas vyssi, tak asi budes mat sklony k tvorbe zrazenin...napr. sa zvysuje v tehotenstve asi 3x oproti povodnej hodnote, preto sa aj odporuca tehotnym vykladat si nohy ,aby sa krv zbytocne nehromadila v dolnych koncatinach a netvorili zbytocne tromby,kt. mozu upchat cievu a zvysok si vies domysliet...ale neboj sa, ked sa ti doteraz nic nestalo, tak ten mesiac uz nejako vydrzis, hlavne sa vyhybaj dlhemu statiu a sedeniu.

16slonik

dakujem za odpoved aj to ma upokoji som len nespokojna pretoze odpoved sestricky bola len to nie je sranda vysoky fibrinogen a tak o tom neviem nic..kazdopadne dakujem..:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky fibrinogen - Fórum - ZDRAVIE.sk