strach a uzkost

Príspevok v téme: strach a uzkost
16slonik

Dobry den mam 23 rokov..a vzdy som bola ziva komunikativna spolocenska..a uzivala si zivot ale asi pred 6 tyzdnami som pred skuskou dostala velmi silne busenie srdca triaslo sa mi cele telo..a skoncila som na pohotovosti s tym ze je to od vycerpania..a dali mi injekciu na ukludnenie..odvtedy co som s atak velmi zlakla co mi je..vkuse kazdu minutu priam sekundu si namyslam ze mi nieco je hladam na internete vsetky mozne choroby ktore mi mozu byt..vkuse sa sledujem sledujem si tep..srdce vsetko dostala som strasny strach..uzkost..neviem posledny mesiac som ako bez zivota ako iny clovek neviem co s tym mam robit..nedokazem na to prestat mysliet..bojim sa..ze sa mi nieco stane..ved som este mlada..snazim sa mysliet na nieco ine ale nejako to nejde prosim vie mi niekto pomoct poradit..ako to zvladnut aby som bola opat ako pred tym a vedela sa tesit zo zivota a byt stastna?

katkaxxx

urcite ku psychiatrovi, nenechavaj to len tak, nemusis hned brat lieky, da sa to riesit aj psychoterapiou - samozrejme podla zavaznosti stavu.. na uzkost resp. u teba pravdepodobne panicku poruchu su komplexne programy na redukciu stresu, spravnu zivotospravu, pravidelne praktizovanie relaxacii a psychoterapiu.. urcite to nenechaj len tak, lebo sa to zhorsi. to neprejde, treba to riesit.

kpl

Tak chod k psychiatrovi do ineho mesta. Hlavne je, aby si sa uz netrapila ;) Tvoji blizki nevedia o tvojich problemoch?

kpl

Tak chod k psychiatrovi do ineho mesta. Hlavne je, aby si sa uz netrapila ;) Tvoji blizki nevedia o tvojich problemoch?

16slonik

mozno mate pravdu..zajdem..aj ked zijem v malom meste kde vi kazdy o vsetkom snad to zostane len medzi mnou a psychiatrom..ale zajdem dam na vasu radu..lebo je pravda ze dlho sa takto trapit proste nevydrzim..uz len preto ze mi chyba aka som bola pred tym..a ludia dookola mna..tiez zacinaju nieco tusit..

kpl

Ja by som sa tiez na tvojom mieste objednala. Aj tak dostanes termin mozno o tri tyzdne. A dovtedy uvidis. Ak to prejde, objednanie zrusis a ak nie, nebudes musiet cakat niekolko tyzdnov. Z akeho mesta si?

zdravy

pocuvaj, takych bolo, ze to zvladnu a nakoniec aj tak vyhladali psychiatra, len sa budes trapit. Cim skor tym lepsie, lebo neliecena psychicka choroba sa moze pozvolna zhorsovat. Očekuj si psychosov, ktory ma ake referencie a za tym zajdi. To je tak asi vsetko. Uz je to len na tebe.

16slonik

dakujem za odpoved..pravdu povediac psychiatra beriem ako posledne vysetrenie..a kedze to trva cez mesiac stale dufam ze mi to prejde..mozno som naivna..ale snad..a ak nie..dam na vasu radu a urcite tam zajdem lebo sa s tou myslienkou aj pohravam..ale mozem sa spytat aj u vas to prislo tak nahle z dna na den..uspesne totiz zvladam skolu mam uzasneho priatela a problemy v rodine pomuli

zdravy

ahoj, zajdi za psychiatrom on ti pomoze. Moze to byt s najvacsiou pravdepodobnostou panicka porucha. Navstevu neodkladaj, sama sa z toho nedostanes. Cau.