Plastika prs / silikony

lialia

Ahojte, chcem sa oyptat, ci si niekto dal operovat asymetricke prsia, ci uz modelaciou alebo silikonmi. Mam 1 dieta a zial pri kojeni sa mi mlieko nalievalo len do 1 prsnika a teraz tym velmi trpim, lebo sa zmenila jeho velkost a mam komplex ze to vidno i v plavkach a aj tesnych trickach. Dakujem za rady.

Karolinnka

ahoj mata, je to velmi individualne ... niekto si pyta tolko , niekto tolko ... to znamena ze operuju od 60 az do 100 tisic toto je taka norma... platis za meno kliniky ... je to podobne ako so znackovymi vecami ...

mata

ahojte aj ja chcem silikony na prsia ale nemam sajnu co to stoji poradte mi priblizne a zevraj sa musia po 10rokoch vimienat co je natom pravda

bobika:)

ina inka, aj ja mam kopec penazi a keby som chcela tak si kupim ferrari :)ale mne stačí moja škodovka, lebo mne sa nové auta nepačia a som zasadne proti novinkam, je mi luto vsetkych co si kupia nove auto...a mam palac a som krasna a prsia mam po 4 detoch ako osemnastročná a strasne sa mi paci, ze papier znesie vsetko....

katka bb

barbinka, ale ako som čítala tak hrubé slová tu používala skoro len ina inka...a nie je vždy pravda, že žena ktorá si dá urobiť prsia trpí komplexom, to ako keby že ty si necháš narásť dlhe vlasy lebo máš komplex, že s kratšími vyzeráš ako chlap? Ved všetko je vec vkusu a nie len komplexov...Vieš mnohé tu iste nemajú len dvadsať čo maju urobene prsia...Hovorí sa ži a nechaj žiť, jedno je isté ak mala ina inka iny nazor a chcela evidentne podryvať mala si otvoriť vlastnú temu atam ste si mohli nadavat na silikony kolko chcete, inu reakciu ani nemohla cakat, sudiac podla jej reakcii by bola v ich situacii reagovala rovnako.

ladybug001

ina, teš sa z toho, že máš vysoké sebavedomie, zdravé deti, peniaze a všetko čo potrebuješ a už to nechaj tak.

....

a co teraz ze sa do nej pustili nikto sa jej nepytal na jej nazor .. baba chcela vediet ci ma niekto skusenosti s marsalom... myslim si ze keby vedela ze existuje tema silikonove prsia tak napise tam len si to asi nevsimla... neviemnac ta inka ci kera ona sem pise a ty babrbinka tiez .. to je tvoja vec ze sa ti to nepaci, nikoho to nezaujima ...

barbinka

katkabb: vôbec to tak nie je. ona si povedala svoj názor a všetci ju tu začali len urážať. vôbec to tak nie je ako hovoríš. ja som za prirodzenosť, nemám rada nič umelé a čo teraz akože som nejaká divná? keď sa mi nepáčia silikóny? nikomu ich nezávidím, nech si to dávajú robiť, keď majú nejaký komplex a môže im to pomôcť. ale proste sa mi to nepáči a inka písala to isté a všetci sa do nej pustili.