25 ročná panna

Príspevok v téme: 25 ročná panna
sewie

Ako prvé vás napadne že mám asi fúzy alebo obrovský zadok či nízke sebavedomie alebo že som lezba...hm...ani jedno nie je pravda. Som atraktívna (aspoň Ľudia to tvrdia:)), inteligentná, s trochu zložitou povahou, ale dúfam že inak fajn:). Vždy keď niekto zistí, že som ešte nikdy s nikým nespala, tak tomu človeku vylezú oči, zastaví sa dych a nechápe. Pár ľudí začalo o mne šíriť reči že som asi lezba, že inak to nie je možné.Dokonca moja kedysi naj kamoška povedala, že takéto uvažovanie je logické-prečo inak by 25 ročná pekná baba nikdy nemala vážny vzťah a sex?...prečo? z môjho pohľadu nikdy nebola vhodná príležitosť. Nemala som šťastie v láske, nikdy som nebola zaľúbená do niekoho kto by ľúbil aj mňa. Vždy keď som bola s niekým v postely a myslela si že na to dôjde,nakoniec som si povedala, že nie, že sa nechcem vyspať na prvý raz s niekým koho nemám skutočne rada a kto nemá skutočne rád mňa...staromódne?možno...ale ja to skrátka nechcem brať tak, že juchúúú, už som sa "toho" zbavila,chcela by som aby to na prvý raz bolo o niečom inom....dokáže to niekto pochopiť?

alchemist

sewie:
akoby som cital o sebe :) ja som na tom tak isto, len s tym rozdielom, ze som chalan a mam 26, tiez sa mi vseci cuduju ...

Juro_

Nemusíš sexovať, aby si si mohla povedať júú-chúúú ako si to napísala, ale pretože sex je príjemný.
V tom je veľký rozdiel. Nikto nesexuje kvôli tomu, aby sa zbavil panictva, ale pretože to ľuďom chýba. Ak si nemala sex, tak si domyslím aj to, ako si natom s ostatným, čo patrí ku vsťahom.
Ľudia sexujú kvôli biologickej potrebe a kvôli tomu, že sú s tým koho majú radi. Nemusí to byť láska ako z telenoveli, lebo niektorý nato niesú dosť pekný, aby vôbec nejakú opätovanú lásku v celom živote zažili, tak si môžu vybrať buď samotu, ale aspoň priemer.
To je sex a nie štartovanie raketoplánu, aby si našla najzdatnejšieho astronauta, naj počasie, naj čas, naj oblek...

Čím dlhšie to bvudeš odkladať, tak tým natom budeš horšie psychicky a nakoniec budeš neschopná normálneho vsťahu.
Začnú vznikať deviácie, alebo aspoň nejaká porucha osobnosti, ak budeš stále sama.

sewie

nemyslim to tak ze by som to na pockanie niekomu vykladala-s tym by sa vzdy tahalo dlhe vysvetlovanie aby to clovek pochopil a fakt to je len moja vec. skor som to povedala ked som mala nejaku novu kamosku a kecaôa o sexe a pytala sa ma co ja...a ja proste nikomu to nevykladam ale ludom co ma rada a verim im, klamat nebudem a ostatni co to vedia,vedia to preto ze so mnou vyrastali, takze maju prehlad a "drby" sa siria rychlo.takze keby som nieco s niekym mala sirilo by sa to rychlejsie ako mor....

AdamKrt

Preco by to malo udivovat ? Tiez som bol panic a este vo vyssom veku. Nemal som tuzbu sexovat s niekym, alebo ist do vztahu len tak, ked som vedel, ze to nema buducnost. Naco by to bolo dobre ? O uzivanie som nestal. Naviac tiez som ani spolocnost nejak nevyhladaval. Ked to nedopadlo dobre, daval som si velmi dlhe pauzicky v randeni.

Niekto si povie, ze sa to na cloveku podpise trebars v sexualnej oblasti. Ako som zistil, neni to pravda, slo to ako po masle a partnerka je nadmieru spokojna :) Sam som rad, ze nemusim riesit mnozstvo partneriek - kde by prikazdom cloveku v ktorom bol clovek v sexualnom styku, hrozi riziko roznych infekcnych chorob.

Si mlada, mas len 25 rokov a Tvoj sexualny zivot je Tvoja vec. Najdi si niekoho, kto bude vhodny partner pre Tvoju buducnost a potom uvidis, ze to nebude ziaden problem. Nema cenu trtkat o 106, len preto, ze kamaratky to uz maju za sebou.

A ak Ti vadi okolie, nikomu to nehovor, co koho do toho...

arlanda

nevidim na tom nic zle. na svete je vela ludi a kazdy ma iny osud, ine hodnoty, ine predstavy o tom, co mu vyhovuje a co nie. skor si myslim ze je nenormalne ked niekto ma sex v strnastich. dnes zeny rodia okolo styridsiatky, preto si myslim, ze na ten prvy sex mas stale dost casu. a naozaj by to malo byt s clovekom, ktoreho mas rada.
ale naozaj o tom nemusis vykladat, ved to nie je atrakcia a mne osobne by ani nenapadlo vesat to niekomu na nos. bola by som ochotna o tom hovorit len s clovekom, s ktorym by som chodila a bola by som do neho zalubena. keby sa malo schylovat k sexu, tak by som ho na to upozornila. ale hovorit o tom len tak pokladam za zbytocne.