Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co sa mi moze stat, ak nepojdem na operaciu?

Príspevok v téme: Co sa mi moze stat, ak nepojdem na operaciu?
lekor

Ahojte, mam opakovanu chronicku luxaciu obidvoch ramien. Stale mi vyskakuje a vracia sa mi spat. Lekar mi povedal,ze mam velky nalez a mal by som ist urgentne na operaciu. Lenze teraz mam obdobie,kedy si nemozem dovoli byt mimo 5 tyzdnov. Co by sa stalo ak by som si operaciu prelozilo o 5 rokov,alebo ak by som tam nesiel vobec? Malo by to nejake nasledky?

jaanna

ked tak citam kvůli comu nechces ist urgentne teraz na tu operaciu-nenachadzam slov.....Ale to sportovanie Ta donuti...,pocitis sam .Daleko nezajdes....

ajajaja

ja zasnem :D

a inak si v poriadku aspon po tej psych.stranke?

tenis? zblaznil si sa?vasen a ty si preto nicis zdravie? ved este aj profesionalni sportovci,ktorym lekar odporuci operaciu, na nu poslusne idu,hoci je to pre nich zarobkova cinnost....

hviezda 226

no tak neviem ako či si vieš predstaviť aká záťaž je tenis pre ramená...ak teraz nemôžeš z dôvodu pracovnej vyťaženosti tak by som sa aspoň snažila ramená nezaťažovať a potom túto sitáciu riešiť...

lekor

no a co sa mi take vazne moze stat, problem je v tom,ze mam v praci vela projektov a na tak dlho PN nedostanem. A dalsia vec je,ze som sa dostal naspat k svojej vasni (tenis) hral som ho do 17,zacalo sa mi znovu darit,tak by som to chcel vyuzit

hviezdra 226

keď doktor hovorí že je to potrebné tak to neprekladaj...lebo môže nastať taký stav že to ani 1000 operácií neskôr už nedokáže napraviť...na tvojom mieste by som to vážne neodkladala ak je zdravie pre teba dôležité...ak tých 5 týždňov je nevýhnutných skús sa opýtať doktora či je to možné....a 5 rokov? to nemyslíš vážne to je veľmi dlho zničíš si chrupavku, väzy, klb a to ti za to stojí? zamysli sa

jaanna

nemůzes si dovolit byt mimo 5 tyzdnov a operaciu chces prelozit o 5 rokov???NASLEDKY POCITIS IBA TY SAM...A JE TAZKE PREDVIDAT,AKEHO ROZSAHU BUDU.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co sa mi moze stat, ak nepojdem na operaciu? - Fórum - ZDRAVIE.sk