Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niečo v hrdle

Príspevok v téme: Niečo v hrdle
Ontário

Čavte. Neviem, či je to podstatne k tomu čo chcem napísať, ale napíšem. Pred pár dňami ma zacalo bolieť hrdlo, lebo som v robote pil ľadovú vodu. Šiel som do lekárne, aby mi dali niečo na bolesť hrdla. Kúpil som sprej strepsil. A teraz k problému. Bolesť hrdla skoro ustúpila, ale začalo ma niečo škrabať v hrdle. Strčil som si tam prst a nahmatal som niečo. Nejaký výstupok, hrčka, výrastok..neviem ako to nazvať. Neviete, čo to môže byť? Ak to neodíde do štvrtku, pôjdem s tým ku obvodnej, nech sa pozrie na to.

system

vatovou tycinkou ani nicim inym ti tam sprtat neradim, raz som si do tej mandle tak zarval (a tom som sa snazil jemne to odstranit) ze ma skoro porazilo. nechaj to tak ono sa to vytrati samo ;) nic vazne to neni. sprav si cajik a pouzivaj ten sprej co si si kupil ;) alebo moja metoda: zmiesam vodu s 4% peroxidom v pomere 3:1 a tym kloktam hrdlo. to mi pomoze, aj ked to chuti cudne kusok ;)

skore uzdravenie prajem.

McCord

To je hnis na mandliach na 100%...mne sa tam tieto "guličky" objavujú pravidelne. Je to nepríjemné ale musíš si to vybrať- napríklad vatovou tyčinkou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niečo v hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk