prvý tampon-nepríjemná skusenosť-pradte prosím

Príspevok v téme: prvý tampon-nepríjemná skusenosť-pradte prosím
Lenkaaaaaaa

Ahojte , dnes som si zaviedla prvý tampon(O.B mini), neviem či som si ho zaviedla dosť hlboko ale ani som ho necítila (len malinko).. Následne som isla von , asi po 5 minutach mi prislo strasne zle zakrútila sa mi hlava , bolo mi strasne. Asi preto lebo som si nanho spomenula a myslela som nato ako mi tam vošiel a podobne. No a teraz presla asi hodina a pol si ho chcem vybrať ale neskutočne sa bojím , skusala som , ale velmi som cítila nepríjemný tlak,štípanie tak som ho nevybrala. Bojímsa , že ho nevyberem . :( A to som si myslela , že tampony su super vec.. :/

majka12

podla mna to je psychicke, lebo si na to myslela preto ti prislo zle, prvykrat to vzdy boli to musis vydrzat, normalne si ho vytiahni aje ked to bude boliet, ja som zacinala tiez tak ako ty a teraz asi po 3 rokoch pouzivania si davam tie najvacsie v oranzovom obale a ani neviem ze ich mam, hlavne na to nemysli

Lenkaaaaaaa

No práve som sa chcela spýtať ale čítala som si , že príznaky sa prejavujú až na druhý deň. Tak neviem . Ale je mi lúto , že asi nemôžem už používať tampony kedže si to moje telo "neželá". Pretože som si ho tam v pohode dala , len potom som skoro odpadla jak mi bolo zle.Prešlo to ale radcej uz nebudem používať :( Ale o necelý mesiac ideme na dovolenku a tak teda neviem čo budem robiť, tabletky na oddialenie nechcem,nemožem ani .. :(

Lenkaaaaaaa

ja sa proste strasne bojím ,, bolelo to ked som sa o to pokúšala.. Také nepríjemné.. A som este panna (13r.)