Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strije

Príspevok v téme: Strije
Majusik123

Ludia pomoc .... mam problem a su to strije...pred rokom som velmi schudla lebo som bola na operacii a skoro nic som nejedla a tak sa objavil takzvany jojo efekt.. a narobili sa mis trije na bruchu aj na nohach.. je to strasny pohlad neexistuje nejaka mast alebo nieco poodbne aby to nebolo take cervene? lebo viem ze stije nezmiznu nikdy... porosim pomozte

anička123456

Ja ti poviem, čo zaberá na strie.
Vyskúšala som hocijaké krémiky z reklamy. v reklamách to je vždy krásne, kecajú tam , že to pomože. Nepomože. Chodila som do lekarne, tam mi davali kremy na celulitidu a strie.. no zase nič.

Tak nakoniec som šla k doktorke - kožná doktorka, kto iný poradí, ako ona.

A predpísala mi toto - Contractubex gel.
Stojí to 7,75 eur -cca . je to ale dost male balenie - 20gramov.

Kedže strie su vlastne jazvy.
Nezbavís sa toho. Jazvy sa nedá zbavit, okrem operacie. Jedine to vybledne a bude to menej vidiet.

contrac je na strie a na jazvy.

Nič iné ti neporadím.

Ale krémiky z reklamy .. krásnu reklamu dokáze natocit kazdy. Ale pochybujem, že ti nejaka kožná doktorka predpíse krem z reklamy .. to je len na pokochanie sa očí. Kožná mi povedala, že to ajtak nezaberá.

takže tak.

macka26

strie nikdy uplne nezmiznu. tiez ich mam a vidiet ich paradoxne ked sa opalim, inak su uz vekom vyblednute a splyvaju s kozou.. netrap sa tym...

elikaelika

Ahoj, aj ja ich mam už par rokov...najskor boli ružove, ale teraz zbledli, nieje to už tak vidieť...ale tiež mi je z toho niekedy smutno :(

miška254

Ahoj,

aj ja som mala strie objavili sa u mňa keď som mala asi 9-10 rokov. Bola som taká silnejšia a preto. Odporúčali mi po osemnástke plastiku, no to rohodne nie. začala som s liečením zdravou stravou a pohybom. A olejom telovým na strie. Dnes mam 12 a strie nemám. a schudla som 18kg.. Tak isto sa môžu objaviť aj pri rýchlom, raste, pribratí alebo schudnutí. Koľko máš kg? Určte si kúp v lekárni telový olej Eucerin na strie. ahoj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strije - Fórum - ZDRAVIE.sk