anemia a ziadne priznaky

Príspevok v téme: anemia a ziadne priznaky
User_37597

zdravim
mojmu priatelovi zistili anemiu no nema ziadne sprevadzajuce priznaky.co teraz?robili mu dalsie odbery a zas mal zle vysledky.robia mu aj testy zo stolice ci nema vnutorne krvacanie...nerozumieme obaja tomu..doktorka teraz chce zistit co mu je rovnaky aj my dvaja.
nepotrebujem radu o tom ake vyzivove doplnky ma brat..viem co by mal brat ale skor by som chcela vediet ci to tiez niekto takto mal ze nemal ani priznaky a ze co mu nakoniec zistili..
dakujem velmi pekne

Laurina22

Jej vec,ja sa jej do toho nestaram.Povybavovala som jej lekarov ako sa len dalo a ti jej pomohli.Toto je jej osobne rozhodnutie.

Ja som maximalne znechutena.

tpch

Podanie staznosti na UDZS nie je hadanie sa. Ja by som na jej mieste so ziadnym tym dotycnym panom doktorom nekomunikovala, len by som na nich poslala UDZS. Ten by pracicku urobil za nu.

Laurina22

Samozrejme,ze mam dokumentaciu.

Moja mama povedala,ze ona sa nebude hadat s nikym.

Avsak ja som uz lekara zmenila tiez a priznavam sa,mam obavy,o tyzden idem na prehliadku a ked mojej mame nevideli na sone 2 ROKY ziadnu ranu,co mam cakat ja?

Ja len krutim hlavou...

tpch

Ak mas dokumentaciu, podaj staznost na UDZS. Ak aj staznost neskor zamietnu, aspon sa nou budu musiet zaoberat a pripravis im zopar teplych chvil v tej Galante...

Laurina22

Ako neskutocne.A vies Tpch,co teraz?Mam sa ist hadat?

Nech si dotycni lekari spytuju svedomie,az nejake maju...

Takisto aj anemia,lekar v GA na gynekologii povedal mojej mame,ze co sa stazuje na silny menzes,ze no a co,kazda zena trpi!Ze co je fajnova a citliva!Na kramaroch aj v Ruzinove jej dali hned lieky,pretoze ma silnu anemiu a pocas menzesu sa jej nestiha doplnat zelezo...

Ja som zasla,naozaj,ved tu este najdete par prispevkov odo mna kde chvalm GA nemocnicu aj lekarov gynekologov ale priznavam,v priebehu par dni som rapidne zmenila nazor.

Divocina.A poriadna.

Lulu2011

ja mam problemy uz 13 rokov, nikto mi nikdy na nic neprisiel, jedine co sa im podarilo bolo vybrat mi mandle, inak nula bodov lekari, desí ma predstava, ze by mi bolo nieco vazne, to rovno umriet, moj dedko isiel do nemocnice s niecim inym a na nieco ine umrel, ti blbci mu pichli na ukludnenie nejake somariny a uz sa nezobudil, asi si zabudli precitat v karte, ze ma slabsie srdce :((( na to o 2 týždne zomrel tam dalsi znamy, nesla by som tam ani za svet :( a viem o viacerých pripadoch, co uz neprisli domov, lebo...:(...a nie je to Galanta, je to asi vsade zle...

Laurina22

Tpch dovolim si nesuhlasit.Kramare s Galantou sa nedali porovnat.Lekar vysvetlil vsetko,sestricky boli relativne ochotne a mile,starali sa.Nic neodflakli,snazili sa urobit vsetky vysetrenia do podrobna.

Takisto aj na gynekologii v Ruzinove.Ako je mozne,ze nemenovani lekari v GA robili mojej mame cistenie krcka maternice a o dva roky jej v Ruzinove nasli ranu na krcku velkosti 4 cm,celkovo zanesenu hlienmi a hnisom,Ako jw mozne,ze lekari v GA jej tuto ranu nenaslichodila pravidelne na preventivne prehliadky a pravidelne na sono...Zaujimave,naozaj velmi zaujimave...

Ti poviem,v Ruzinove na gynekologii len krutili hlavou.Momentalne jej hrozi,ze jej vyberu celu maternicu koli nedbanlivosti lekarov na gynekologii v GA.A to som si tam par lekarov naozaj vazila a povazovala ich za odbornikov.Momentalne som ale na pochybach,ci to nie su obycajni masiari.

Laurina22

Jedine,co som tom mala,bol gynekolog a aj od toho som uz odisla...

Absolutna neochota,sestricky na kazdom oddeleni mudrejsie nez doktori,zdute,neprijemne.Lekari si riesia svoj biznis pomimo a na pacienta maximalne kaslu.

Ja nad tou nemocnicou a zamestnancami zasnem.Cest vynimkam samozrejme.