Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby po infarkte

Príspevok v téme: Zuby po infarkte
dobra dcera

Ahojte,

moj ocino mal pred niekolkymi mesiacmi infarkt, teraz sa mu znicoho nic zacali kyvat zdrave zuby az nasleduje vytrhnutie, takto prisiel uz o asi 3 zuby, a dalsie 3 zdrave sa mu hybu..stretol sa s tym niekto? ako to riesit? stale ma pocit ze ma v ustach krv, ale nic mu nezistili...

dakujem za odpoved a rady

alenka17

..ma napadlo,okrem vyplachovania corsodylom,pokiaľ sa kýve dôležitý a pritom zub bez kazu,stálo by za to zafixovať ho mostíkom,zároveň sa spevnia aj vedľajšie zuby
Oveľa lacnejšie ako 1500eurové implantáty...

dobra dcera

alenka velmi pekne dakujem za odpoved, ocino ma 56, doteraz mal zuby v poriadku, ano mas pravdu berie tabletky na riedenie krvy, ale snad musi existovat nieco aby o zuby neprisiel :(

skusime sa popytat v lekarni nieco na to nejaky roztok, velmi pekne dakujem

alenka 17

Myslím,že s infarktom to nesúvisí..je to parodontitída,bežný problém mužov okolo 60
Tej krvi je o to viac,že zrejme užíva o.i. lieky na riedenie krvi(anopyrin,warfarin,plavex,clopigama a pod.)
V lekárni si môže kúpiť dezinfekčný roztok rôznej koncentrácie a vyplachovať ústa aspoň mesiac

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby po infarkte - Fórum - ZDRAVIE.sk