Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoký tep

Príspevok v téme: Vysoký tep
MartinkoM.

Dobrý deň, neviem čo mám robiť mám 15 rokov a v kľude mám tep 140 po urobení 30 drepov mám tep dokonca 270 viem že sa to zdá neuveritelné ale je to tak .. normálne behávam hrávam basketbal a som v pohode .. kondicia mám v normále a aj vahu mám 68kg a výšku 172cm takže v tom problém nieje doktorka obvodná keď mi domalička meriaval tep a mal som aj 120 tak povedala že som v strese z toho doktorskeho prostredia a takto ma dobijala vždy .. môj otec mal infark a prekonal ho mama má tiež problemy s tepom ale doktory nevedia prísť na to z čoho tak jej pvoedaly že zo stresu .. taktiež mám pod sánkou hrčku a na slabynách tiež doktorka ma odbila že je to pdokožný tuk .. a že to môže byť z toho že som prekonal mononukleozu .. ale viem že to nieje pravda prosím pomôžte poradte taktiež sa chcem spýtať ak by sa niečo zistilo iné môžem obvodnú zažalovať ?

vikkkis

ako, pri tepe 270 po fyzickej námahe ty hrávaš basket a beháš???
a takto sebadeštrukčnou poruchou netrpíš???
veď ti musí ísť srdce vyskočiť z hrude! s tým si už dávno mal niekam ísť. koleduješ si o vážne problémy.
btw ozaj by ma zaujímalo či si si ten tep po námahe meral sám.
a čo sa lekárky týka, sú len dve možnosti. buď je veľmi hlúpa a je jej jedno či jej vezmú licenciu ak by sa ti niečo stalo. alebo je úplne v poriadku a hlúpy si ty že si si niečo také vymyslel...

llek

Odpovede tu uz mas, 140 za min v klude a 270 za min (neviem ako si to ale pocital) po zatazi je nenormalne, takze uz nepatraj po internete a chod na vysetrenie.Mas 15 rokov, obciansky,karticku poistenca + zdravotny problem, viac ti netreba. Mozno mas tzv supraventrikularnu tachykardiu a bude sa to dat vyriesit prerusenim abnormalnej drahy, mozno mas inu poruchu rytmu. Ries to skor, ako ta niekde najdu na zemi v bezvedomi (pri 270min by kolaps nebolo nic prekvapukuce)

house

Treba to liecit nie je to normalne pravdepodobne si to zdedil okamzite nasadit betablokatory, mozno ze v buducnosti budes nosit aj kardiostimulator.Cim skor liecit.Ja som to mal tiez od mladosti a od 22 rokov som uzival betablokatory vdaka tomu este
zijem.Mozes dostat infarkt.Zdover sa trebars ucitelom ak rodicia to neberu vazne.Zajdi za inym lekarom , dnes je slobodna volba.Povedz mu to co som Ti napisal.

tpch

Pozri, pre rodica by malo byt prvorade decko a jeho zdravotne problemy, az potom prichadza na rad nenavist k byvalemu partnerovi a novy milenec... Na tej kardiologii ta vysetria len s doprovodom, pretoze tvoj zakonny zastupca musi podpisat informovany suhlas s liecebnymi a diagnostickymi postupmi.
Ak ta mater a fotrik zanedbavaju a nechces to riesit, potom tvoja smola, musis sa s tym srdcom trapit nadalej tak isto ako doteraz.

MartinkoM.

Pozri niesom dement .. samozrejme že by som žaloval cez rodičov .. oni majú svoje starosti .. mám to doma komplikované .. otec je rozvedený s mamou atď. ale o to tu nejde o čo ide na tom kardiologickom vyšetrení ?

tpch

Neviem, ci v 15 rokoch mozes niekoho zazalovat :-D
V prvom rade by na tvojom zdravi malo zalezat tvojim rodicom, ak to oni maju u riti, tak ich mozes ist udat na socialku. Mala by to riesit tvoja mater a ziadat odborne kardiologicke vysetrenie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoký tep - Fórum - ZDRAVIE.sk