Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

boleria

boleria

Rada by som dozvedela ,co je ten pripravok,lebo moj znamy uz aj zrak stratil na jedno oko.prosim ta v e- mail mi napis co mame kupit ,alebo co robit?
dakujem

re69atlas.sk

angela85

no to by som aj ja chcela vediet BJ ak sa dá napíš mi na kozma85@cetrum.sk niekedy mám pocit že by som uz urobila cokolvek

aloepriroda

Na zničenie borelii je veľmi dobrý prípravak : Antiparazit v kombinácii s propolisovými a cesnakovými tabletami.

2bodka

BJ, prosim porad aj mne na alexandra.triebova@gmail.com, ja mam boreliu v sebe uz nieco cez dva roky :( lekar iba mavol plecom, ze to tam mam uz nizke, ze je to asi z predoslych rokov, ziadne lieky som nedostala.. A okrem toho sa trapim dlhodobo s CMV.
Dakujem

BJ

Boreliozu sposobuje jeden z najodolnejsich a najtazsie znicitelnych parazitov, tie spirochety, co vedia kompletne oklamat imunitny system z tela dostat je takmer nemozne a antibiotikami si tak, ako vacsina akurat znicis telo, a aj tak sa toho nezbavis.
Ja viem, cim sa to da vyliecit, navyse takmer zadarmo (do 5 eur) a tak som verejny nepriatel statu a farmaceutickeho priemyslu, ako aj pripravok, ktorym sa to robi. :-)
Napriek tomu, ze je to ucinnejsie nez antibiotika, v tomto pripade takto odolneho parazita treba vacsinou specialny postup.
Nechaj mi e-mail, ak chces, verejne o tom pisat nechcem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

boleria - Fórum - ZDRAVIE.sk