Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

únava

Príspevok v téme: únava
bikerka

Mam 20 rokov, nemam žiadnu vážnejšiu chorobu, lieky taktiež neberiem. Môj problém spočíva v tom že som stále unavená, stále by som spala. Aj keď spím 10-12 hodín tak som unavená. Nič náročného nerobím, som študentka a teraz mám prázdniny. krvné testy mám v poriadku. V detstve mi stále chýbalo železo ale teraz mám aj to v poriadku.Má niekto podobný problém? alebo mal?

angela85

no ja som teraz neni tak unavena, ale pred tym som si vsimla, ze cim viac som spala, cim viac som nic nerobila tak o to viac som bola unavena.
teraz sa snazim byt stale v pohybe, vela pijem a jem vela cerstvej zeleniny a ovocia a je mi fajn
i ked niekedy mavam take stavy ze nevladzem schody vyjst, ale to mam pocit ako keby mi velmi klesol cukor v krvi, tak sa proste najem

janelka

ja som na tom podobne, objednala som si vitamín B6, B12 a kyselinu listovú - všetko v jednom - uvidíme, či to zaberie ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

únava - Fórum - ZDRAVIE.sk