Antikoncepcia (gel)

Príspevok v téme: Antikoncepcia (gel)
Daduuš

ahojte.pocula som, ze je aj taka antikoncepcia.Co to vlastne prosim je? a ako to funguje? je to spolahlive? kolko to stoji? je to na predpis alebo nie? ..... a keby si to kupim, vedel by niekto zistit, ze to pouzivam? gynekolog alebo celkovo lekar? prepacte,ze sa tolko vypytujem ale ma to zaujima.Nechcem riskovat, tak rozmyslam nad tymto :) dakujem za info

Daduuš

uz som pisala.nechcem aby sa to momji rodicia dozvedeli.A moja gyn. je velka kamoska s mamou, takze to by som neriskovala

Daduuš

Ano to preto, lebo moji rodicia su este stale v tomto dost v "inej dobe"

a nechcem ,aby sa to dozvedeli.Mam 17 mam staly vztah ktory trva 3 roky a tak potrebujem nieco, scim si budem istejsia.HAK nechcem.nechcem do seba pchat hormony a kondomu neverim.Odkedy sa nam raz roztrhol, odvtedy neverim vobec.Takze ho ani nepouzivam.

LETICIA

ked naspises o tom ci ti moze prist nato gynekolog, tak podla mna si nevyzreta a bojis sa ;) to je moj nazor, skus sa opytat gynekologa on ti to povie presne ako sa to pouziva a aku to ma ucinnost, aby si nebola potom tehotna.

cakam kto tu prvy hodi index...

Daduuš

dozreta som na to dost ;) len prednedavnom som pocula o tejto antikoncepcii, tak by som bola rada, keby mi to niekto vysvetlil a odpovedal na moje otazky a nehovoril hluposti, ktore s tymto vobec nesuvisia.Nepoznas ma, nevies kto som,tak potom co riesis?