Extremne nizky tlak, odpadavanie, slabost

Príspevok v téme: Extremne nizky tlak, odpadavanie, slabost
prosimpomoc

Dobry den, tieto dni kvoli tlakovej nizi mi tak dorazila do hlavy ze neschopne lezim v posteli, akonahle sa dvihnem mam zlte flaky pred ocami, zatoci sa mi hlava a ja spadnem nas5 do postele(pripadne ma taha odpadnut inde a bojim sa ze sa kedykolvek niekde zrutim a buchnem o nabytok) ...kavu na zvysenie tlaku pit nesmiem, mam taku histamin. intoleranciu, ze ked som si ju dala, bolo to este horsie, ako na horskej drahe. zrazu prudke zvysenie tlaku a modre ruky!!!cele odkrvene a trpli mi. Ako si mam zvysit tlak aby som mohal vstat a potobit co mam? ved ked bude cely mesiac taky nemozenm si dovolit mesiac lezat v posteli!!!:( nikdy sa mi nic take nestalo...mam intoleranciu na lepok a nejem ho takze naozaj neviem v com je problem ze mam aj podrezdeny cely zaludok (bola som an vysetreni a zistili mi ze sa v nom tvori vela zlce ale nevedia preco ked zijem zdravo, zdravo jem atd. a dali mi na tu zlc lieky Isochol) ...prosim vas ako si mam zvysit tlak bez kavy(zeleny caj mi nepohala pijem ho cely zivot na litre) ...ako sa mam prebrat z postele tak, aby som zase neodpadavala v tejto tlakovej nizi? cely tyzden ma byt takto :( a ked bude taky septem ber, oktober??? ako budem chodit vonku s ludmi, do prace, robit zakladne veci? (vcera som nebola schopna docitat ani knihu v tej posteli z nizkeho tlaku) ...mam 22 rokov a nizky tlak som mavala casto ale nikdy, naozaj nikdy to so mnou nebolo take zle zeby som nevedela nic robit, prave naopak, som skor hyperaktivne sidlo co vkuse chodi vonku, na niecom pracuje, hcodi cvicit atd., proste vkuse daco a teraz len sedim/lezim a ked prejdem par krokov idem odpadnut:,( mam ist na ku Dr./ na pohotovost s tym? vcera som nemohal udrzat cajnik v ktorom bol liter a pol vody v 1 ruke, musela som ho drzat v dvoch!!! tak som zoslabla :O

Maros75

Daj si vysetrit stitnu zlazu.
A po druhe......z postele stavaj velmi opatrne a pomaly . Ja mam tiez velmi nizky tlak a zvysujem si ho denne cca 8- 9 kav. A fungujem vtedy uplne v pohode.

prosimpomoc

fuha, diky za radu, ja tam urcite zajdem. A este ma napada, co ak som chudokrvna? chudokrvnost ma vela ludi ktori su celiatici...a tiez mam PCO syndrom cize mi bezne vynechava menzes - a amenorea, cize strata menstruacneho krvacania tiez suvisi s celiakiou atd. :/

ja40

Ak to mas takto vazne,tak musis ist k lekarovi a budes na liekoch. Neni to sranda,pravdepodobne mas znizene prekrvenie mozgu,chod na vysetrenie. A ked lezis,tak si nechaj zdvihnute nohy.
Lekar ti zisti,v com je problem. Urobi anamnezu,testy atd...
Vela stastia