Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim

Príspevok v téme: Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim
slnko12345

takze mam taky problem s frajerom.sme spolu 2 roky vsetko da sa povedat je ok az na obcasne hadky. len problem je v tom ze je leto a moj frajer ma kamaratov s ktorymi kazdy bozi den chodi von do noci niekedy aj do 5-6 rana. uz som si celkom na to zvykla a nevadi mi to..aj ked na zaciatku boli kvoli tomu same hadky. ale problem je v tom ze uz som to nejak prehltla ze s nimi chodi ale chcem aby mi aspon zavolal vecer co robi v tom neni tiez problem zavola, ale ked sa opytam S KYM JE..tak je ohen na strechce. myslis si ze ho stale len kontrolujem a ze mi ide len o to aby som vedela kde je a co robi. neviem kto robi chybu.potrebujem poradit. je to fakt kontrolovanie to ze sa spytam kde je a s kym je? milym hlasom sa ho to opytam. jeho to vzdy vytoci. to nemam pravo ani vediet s kym je vonku? tak dlho do noci? poradte mi ci robim chybu ja alebo on..a ak on tak mi poradte ako mu mam vysvetlit ze "skym je a kde je" su normalne otazky. dakujem pekne

jankaaaaaaaaa

by som bola zvedava ze keby si isla tak vonku vecer a on by sa ta neopytal s kym si. je to normalne ze ta to zaujima a on ti ma normalne odpovedat..

jankaaaaaaaaa

necitala som celu diskusiu ale tvoj priatel je poriadny sebec a debil. to co sa akoze za teba hanbi ze teba nemoze zobrat vonku s partiou kamaratou? alebo nemoze ist jeden vecer s tebou vonku niekde na disku alebo len tak na poharik?? toto by som ja urcite netolerovala. ja chodim vonku s jeho kamaratmi a on s mojimi a tak to ma byt, je to normalne partnerske nazivanie.
a ked on tak chodi vonku bez teba, preco nechodis aj ty s kamoskami tak do noci a nespravas sa ako on?

Tungsten

vieš čo, ale ja ho trošku aj chápem... načo sa ho pýtaš S KÝM je? ešte tak kde, v akom bare alebo čo, to je v poho, ale s kým konkrétne, načo? píšeš, že ťa nezanedbáva, býva s tebou cez deň a keď ide večer s kamošmi niekam ti to v podstate ani nevadí, tak to nerieš :) navyše keď hovoríš, že ho nepodozrievaš z toho, že je s inou, tak načo ťa zaujíma presné zloženie jeho kolektívu, on to môže fakt brať ako podozrievanie a vypočúvanie. ja som minule tiež vypenila, keď sa ma otec pravdepodobne v záchvate starostlivosti po tom, čo som medzi rečou spomenula, že večer idem von, opýtal s kým a odpoveď "s babami" mu nestačila a chcel presný zoznam (a to už budem mať 21, btw nikdy predtým ho to nezaujímalo, tak čo teraz rieši... ale to už je z iného súdka :)).

lololo

Načo ti je taký chlap ?

ved si nájdeš iného,chlapov je dost...
NEMYSLIŠ ??????????????????
nepodcenuj sa , dievča !

mnamka257

vo vztahu musi mat kazdu svoju volnost, nemozes ho na kazdom kroku kontrolovat, tebe by sa to tiez nepacilo, len si to predstav. je ale iny pripad, ak s nimi chodi uplne kazdu noc a vy ste si spolu nevyrazili uz ani nepamatas. ako vidis milymi slovami nic nedosiahnes a preto rob to iste co on- chodievaj von s kamoskami a ked si ta aj tak nebude vsimat, moznio stretnes pri babskych jazdach niekoho, kto bude s tebou travit ovela viac casu ako on. drzim ti palce

Sury

Nič mu nemožeš zazlievať,iba ak sebe,že sním ešte si.Nedopadne to v tvoj prospech-je ešte nezrely na trvalý vztah a za to nemože,no i naň to raz príde,len nie v tomto čase a s tebou bohužial si myslím ja.

bingham

ADAM...ved mas zenu...dokonca vychodnarku....nemozes vsetko na tomto fore brat doslovne...lebo zeny...z normalnej veci urobia tragediu...a hlavne strasne prehanaju... :))...

mozno tvoja by o tebe tiez pisala takto haha :DD...a pri tom si normalny....

slnko12345

...nemozem povedat ze ma zanedbava. ako som napisala chodime von skor poobede a cez den a vzdy vecer ide potom za kamosmi... neviem. nemozem mu predsa povedat ze nechod von alebo co mam spravit? iba by som ho tym odradila od seba..ze je pod papucou.ked sa venuje aj mne aj kamosom.. a jasne chodim aj s jeho kamosmi von..ale len obcas. je to proste tak ze cez den so mnou vecer s nimi. neviem co si mam o tom mysliet vazne..kazdy ma iny nazor..neviem :(

AdamKrt

slnko12345 26.07.11 12:03

- tak toto je uplne typicke pre zensky vyber partnera. Klasicky sebecky darebak... To sa Ti asi na nom pacilo, ked si si s nim zacala. Tak je dovod sa teraz tomu divit ?

Ist vonku par krat, OK. Ale toto je zanedbavanie partnerky a lepsie to uz nebude.

Len sa nestacim divit, co su zeny schopne muzom tolerovat.

stanby

neviem do kedy to chceš vydržať ale takýto vzťah nemá perspektívu.on si ťa vôbec neváži a podľa môjho názoru ťa len využíva.fakt sa zamysli nad tým či chceš byť v takomto vzťahu