Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim

Príspevok v téme: Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim
slnko12345

takze mam taky problem s frajerom.sme spolu 2 roky vsetko da sa povedat je ok az na obcasne hadky. len problem je v tom ze je leto a moj frajer ma kamaratov s ktorymi kazdy bozi den chodi von do noci niekedy aj do 5-6 rana. uz som si celkom na to zvykla a nevadi mi to..aj ked na zaciatku boli kvoli tomu same hadky. ale problem je v tom ze uz som to nejak prehltla ze s nimi chodi ale chcem aby mi aspon zavolal vecer co robi v tom neni tiez problem zavola, ale ked sa opytam S KYM JE..tak je ohen na strechce. myslis si ze ho stale len kontrolujem a ze mi ide len o to aby som vedela kde je a co robi. neviem kto robi chybu.potrebujem poradit. je to fakt kontrolovanie to ze sa spytam kde je a s kym je? milym hlasom sa ho to opytam. jeho to vzdy vytoci. to nemam pravo ani vediet s kym je vonku? tak dlho do noci? poradte mi ci robim chybu ja alebo on..a ak on tak mi poradte ako mu mam vysvetlit ze "skym je a kde je" su normalne otazky. dakujem pekne

jajka001_

preco nechodievas s nim von aj ty? my sme chodievali normalne spolu aj s chalanmi, nikto s tym nemal problem. to mu nechybas? alebo si nevychadzas s jeho kamosmi?
ked mu to vadi ze sa ho to pytas tak sa ho nepytaj. aj tak ak tam bude mat frajerku tak ti to nepovie. je to trochu trapne hlasit ti do telefonu ked ho vsetci pocuvaju - je tu jožko ferko milan paťo maťo - jak sa ma citit? sak ti porozprava dalsi den kde boli a co robili.

ta3

sloboda vo vztahu je zdrava vec, na tom, ze si partneri obcas vyjdu von s kamaratmi, nie je nic vadne, ale aby chlapec travil kazdu noc a casto az do rana s priatelmi vonku bez Teba, tak to vobec v poriadku nie je, Vas vztah, ak sa to tak da nazvat, nema perspektivu, podla mna Ta nema rad a ani si Ta nevazi

heh

jednoduche riesenie, aj ty takto chod s kamoskami, ale ason zopar krat. ak bude ziarlit a nebude sa mu to pacit, je celkom mozne, ze jeho svedomie najcistejsie neni. kazdemu najviac na druhych vadi to, co robi sam

jaanna

no,ked si taka naivna...tak mu ver,toleruj,ale potom neskůr nenariekaj....nedopadne to dobre....spamataj sa...,chod aj Ty s kamoskami...,ci sa mu to bude pacit-vyskusaj to...Nesed iba doma a cakas na neho....

User_37597

no a presne ked baba povie ze mohla by dat ruku do ohna za to ze chodi iba s chalanmi von,alebo ze ju enpodvadza tak vtedy to dopadne zle...a potom ze mi baby vam novym chlapom potom neverime ked zaciname vztah...
no ja neviem ale nemam pocit ze toto je dobry,zreli vztah.
ja mam priatela.chodime spolu von.na akcie iba spolu nie rozdelene.a ked chce ist s kamosmi ide.ale neni to kazdy den kazdu noc.takze neviem ci mam teraz ja zly vztah alebo ty..ale tak je to len moj nazor :)

noaa

hmm..no..tak potom to mozno fakt trochu prehanas :) skus to prekusnut a nepytaj sa ho to stale. chod aj ty von s kamoskami, nechaj ho nech si zije, ma 19 a pokial sa nechodi ozierat do rana alebo sedavat po baroch tak je to v pohode

slnko12345

dakujem za reakcie. mate pravdu. ale venuje sa aj mne..casto...najcastejsie to byva ze sme poobede spolu potom sa rozlucime a ide von s chalanmi. ma len 19 rokov. asi potrebuje byt so svojimi kamosmi. je to normalne aj ked kazdy den to je prehnane.ale nemozem mu to predsta zakazat? co by si mysleli jeho kamosi? ze je pod papucou? robila som to tak prvy rok a bolo to peklo.jeho kamosi ma neznasali zato. a nie berie ma aj so sebou von jasne, poznam aj tych jeho kamosov vsetko pohode. a dam ruku do ohna zato ze je iba s tymi chalanmi vonku!mam to overene. vacsinou byvaju na byte hraju hry, kecaju atd. ale aj tak sa ho vzdy opytam kde je a co robi. a jeho to proste vytoci lebo si mysli ze ho stale iba kontrolujem a nedam mu dychat. mna to mrzi.. :( lebo to tak nie je...ako mu mam vysvetlit ze su to bezne otazky vo vztahu! :(

leus

no to mi je partner do buducnosti...s takym si chces zalozit rodinu?Radsej ho posli hned niekam ;) lebo ked ta kasle teraz, bude ta vzdy...ja by som necakala doma na zadku a nekontrolovala ho telefonicky, mas kamosky?Tak choj s nimi tiez vonku, on ti nestoji za trapenie...Najdi si ineho, takeho ktory ta zoberie niekam so sebou, pre ktoreho budes TY na prvom mieste

User_37597

on si mysli ze ho stale kontrolujes ale ako si napisala ze ked sa opytas s kym je tak je ohen na streche.kedze si to takto napisala usudzujem ze si sa ho to uz neraz opytala a teda to je kontrolovanie.a myslim ze mas plne pravo ho kontrolovat lebo to co on robi neni normalne..ako sa da pre boha zvyknut si na to ze on ide kazdy vecer s "kamosmi" do noci von?prosim ta daj mi recept na to lebo ja by som s takym chlapom nevydrzala ani minutu a rovno by som ho poslala kade lahsie..
popravde ak si jeho partnerka,tak dlho ako pises,nehanby sa za teba,preco ta potom nevezme zo sebou?????
hm?no uz ti to doplo?bingoooooooo...co spravis je na tebe.vela stastia

noaa

zisti ci neni velmi podozrive ze ho tak rozhodi pri obycajnej nevinnej otazke s kym je.. mozno je s niekym o kom nechce aby si vedela, ked sa tak rozculuje.. alebo mal byvalu frajerku stihacku ?