Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim

Príspevok v téme: Prosím vás prečitajte si moj príbeh a poradte mi, prosiim
slnko12345

takze mam taky problem s frajerom.sme spolu 2 roky vsetko da sa povedat je ok az na obcasne hadky. len problem je v tom ze je leto a moj frajer ma kamaratov s ktorymi kazdy bozi den chodi von do noci niekedy aj do 5-6 rana. uz som si celkom na to zvykla a nevadi mi to..aj ked na zaciatku boli kvoli tomu same hadky. ale problem je v tom ze uz som to nejak prehltla ze s nimi chodi ale chcem aby mi aspon zavolal vecer co robi v tom neni tiez problem zavola, ale ked sa opytam S KYM JE..tak je ohen na strechce. myslis si ze ho stale len kontrolujem a ze mi ide len o to aby som vedela kde je a co robi. neviem kto robi chybu.potrebujem poradit. je to fakt kontrolovanie to ze sa spytam kde je a s kym je? milym hlasom sa ho to opytam. jeho to vzdy vytoci. to nemam pravo ani vediet s kym je vonku? tak dlho do noci? poradte mi ci robim chybu ja alebo on..a ak on tak mi poradte ako mu mam vysvetlit ze "skym je a kde je" su normalne otazky. dakujem pekne

alle

muzom to musis vysvetlit nazorne:) inak nepochopia, proste sa pekne obles, namaluj, zavolaj najlepsiu kamosku a chodte na drink do pekneho podniku a potom sa vytancovat a ked sa spyta "s kym a kam" tak mu povedz, ze taketo vypocuvanie sa vo vasom vztahu nenosi. A je to..a ty sa etse zabavis, mozno ta aj niekto trochu pobali(takze pocitis tu novu pozornost, kompliment) a bude aj tebe lepsie a jemu to dopne. A ak nemas ziadnu kamosku taku, tak mu proste len povedz, ze tam ides a bud doma, v najhorsom.

jaanna

on Ti nemusi povedat pravdu,ze kde a s kym je....a uz je podozrive,ze to robi kazdy vecer-noc...Rozid sa s nim zavcasu...

jaanna

SA TI DIVIM,ZE S NIM SI ....,ZE MU TO TOLERUJES,KEDZE ON VIAC CASU TRAVI S KAMOSMI-A KTOVIE KDE A S KYM ESTE-AKO S TEBOU!!!TO JE LASKA?NEBUDE TI VADIT,KED BUDETE MAT RODINU A ON SA BUDE TULAT?