Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nasledky depilacie voskom

Príspevok v téme: Nasledky depilacie voskom
dragonicka

Ahojte,
potrebujem poradit. Dnes som si uz x-ty krat davala odstanit chlpky nad hornou perou. Neskor to stipalo viac ako obvykle a az doma som si vsimla, ze mi strhla aj cast vrchnej koze... Dost to stipe a navyse sa mi asi vytvori aj chrasta. Potrebujem poradit co na to, nech sa co najskor zahoji. Zachvilku odchadzam na dovolenku a nerada by som tam behala takto :(

Dakujem!

RNG

Pozri na Gogle.com pod rng, prirodna kozmetika. Velmi zrychluje hojenie zmes cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE.

muc

nepatli si na to nic. pod mastou koza nevie "dychat". radsej ju nechaj na volno, tvar je bohato zasobena krvnymi vlasocnicami a velmi dobre sa hoji.

angela85

a ozaj, ja si to robim doma, voskovymi pasikmi, ale sa mi teraz stalo ze sa mi to dost vyhadzalo takymi malymi hnisavymi pupacikmi, aj si to potieram tym olejom, neviem co mam na to pouzivat, lebo teraz sa mi to dost vyhadzalo, sice aj pred tym ale teraz dost

katuša

ano, kup calciovu mastičku, stale to potieraj nech miesto nie je suche, koža sa pekne zahojí a neostane chrasta.

dragonicka

neviem ako sa jej to podarilo, chodim tam uz 2 roky a stalo sa to 1.x... neviem ci mala iny vosk alebo co :/
kupim si tu kalcivoku, dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nasledky depilacie voskom - Fórum - ZDRAVIE.sk