prevarene parky

1angelina23

ale pochopila som,mrazene by som nešvacla do mikrovlnky ani ja, a jasne chutilo :D aj tak nemam chut teraz skoro vobec lebo som prechladnuta... ://,takze v pohode :)

1angelina23

hviezda ale v mikrovlnke som ich este enskusala,, mamina ich tak robieva,,na to su take mysky z toho skla hrubsieho,,a vtedy ich tam kolko nechas?

1angelina23

ale :D 18 ;)) a nie nevarila som ich prvy krat,, robievam si ich vacsinou na desiatu do skoly, a mam prazdniny,tak mi vypadol postup:D ... a tak som to cele nejako dokakala:D... ale nevadi :)

hviezda01

ale nebyvaju mensie,spiske su napriklad dost dlhe,a nelupu sa..deckam zvyknem robit hot dog,ked mam parky mrazene,tak ich varim vo vode,ale ked ich nemam varene,tak ich dam len zohriat do mikrovlnky

1angelina23

oni byvaju aj take mensie tie ktore sa nevyberaju,,viem... :) ale ja som si chcela spravit hotdog,:) inac vy ako robite hotdog?... nezvyknete ho zapekat? :) vyskusajte niekedy je to vyborne ;)

hviezda01

syrove som jedla tiez uz surove,ale mas pravdu,su lepsie varene,alebo stacia len zohriat v mikrovlnke,syr tam troska zmakne a us vyborne..